Blog yazarak para kazanmak isteyenler

Blog Yazarak Para Kazanma

Blog yazarak para kazanmak isteyenler“Blog yazarak nasıl para kazanılır?” sorusuna cevap arayacağımız bölüm burası olacaktır.

Blog yazarak para kazanma olayı son zamanlarda gündeme gelen ve gerçekten de çok iyi paralar kazandırabilen bir internet iş modelidir.

İlk önce blog kelimesinin Türkçe karşılığını vererek başlayalım. Blog ne demek? Türkçe’ye günce ya da günlük olarak çevrilebilir.

Eski zamanlarda tutulan günlüklerin, internet ortamındaki haline denir.

Blog nasıl açılır?

Blog açmak için Türkiye’den www.blogcu.com ya da uluslararası geçerliliği olan www.blogger.com adreslerini kullanabilirsiniz. Hepsinin kullanım paneli Türkçe’dir. Gayet kolay açabilirsiniz. Bloglar ve bu bloglardan para kazanma olaylarını detaylı olarak anlatacağız. Ancak siz hemen blogunuzu açın derim, ne de olsa artık nasıl blog açıldığını öğrenmiş durumdasınız.

Blog yazarak para kazanma olayına gelince de, mesela siz bir sağlık personelisiniz ve hastanede ya da sağlık ocağında yaşadığınız olayları günlük olarak internetteki blogunuza aktarıyorsunuz.

Bir süre sonra bu olay sağlık kuruluşlarının ilgisini çeker ve size reklam vermek isterler…

6 yorum bulunmaktadır “Blog Yazarak Para Kazanma

  1. emre

    Blog yazarak para kazanma konusunda epeyce yazı okudum, hepsi konusunda biraz bilgi aldım. Burdan arkadaşlarla da paylaşmak isterim ki sitede de çok güzel açıklamalar var. Mutlaka göz atılması gereken bir site.

    Yanıtla
  2. sibel karakan

    Örnekli bir açıklama yapabilirmisiniz. Aşamalar nasıl ocak bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim…

    Yanıtla

Bir cevap yazın