Web Sitesi ile Para Kazanma

Web sitesi yaparak para kazanmak konusu, internetin ilk günlerinden beri efsane olan ve hala gizemini koruyan bir olaydır…

İlk başlarda, sitene giren her ziyaretçi için para kazanıldığı düşünülüyordu. Sonralarında bunun bir hurafe olduğu ortaya çıktı 🙂

Eğer hiç web siteniz yok ve internetten para kazanmak istiyorsanız, bunu yapmanın en güzel yolu internetten ticaret yapmaktır.

E-ticaret dediğimiz bu sistem ile dükkanınızdaki alışverişleri internete aktarabilirsiniz…

3 yorum bulunmaktadır “Web Sitesi ile Para Kazanma

  1. günay

    merhabalar,
    çok ilgimi çekti başlıklarınız..ancak şunu bilmenizi isterim ki:eskileri değerlendirmek kullanılır hale getirmek konusuna ilgim var. Ve börek hamur işi yada yemek konusunda da becerikliyim ama bunları paraya çevirebilecek günlere katılma merakım yok ve sermayem yok. Sizce ne yapmalıyım?
    İşte sorunumuz bu herkes para kazanma yollarını teorik olarak okuyup biliyor ama bu yolları kullanmak için ne yapmalı onu bilmiyor.Adres gösteremezmisiniz?Yada bir blogda, bir sitede bir araya toplayamazmısınız bizi….içimizden birilerinide kullanabilirsiniz kurucu ve yardımcı olarak ….para kazanmak için ne gerekiyorsa işte..tabi, ahlaki değerlerimize sahip çıkarak….teşekkürler…saçmalamışda olsam okumuş olduğunuz için..

    Yanıtla

Bir cevap yazın