Erol Çorap ile para kazanmak

| Ana Sayfa | Fabrika ve Şirket Hakkında | Ürünler ve Fiyatlar | Kalite | Kampanyalar ve Bonuslar | Nasıl Başlarım? | İletişim |

Erol ÇorapPara Kazanmak .ORG sitesindeki iş fırsatlarından olan Erol Çorap firması, 2001 yılından kurulmuş. Para Kazandırma sistemine ise Kasım 2007 yılında başlamıştır.

Bu iş nedir? Ne satacağız? Nasıl yapacağız? Ne kadar kazanacağız? ... Bütün bu sorularınızı Para Kazanmak .ORG olarak cevaplayacağız arkadaşlar. Öncelikle işimizin ne olduğunu anlatalım. Erol Tekstil firması çorap üzerine imalat yapıyor ve dolayısıyla satacağımız ürün çorap. Erol Çorap'ın standart bir çorap paketi var. Bu pakette 15 çeşit ürün bulunmaktadır. Bay, bayan ve çocuk çorapları olmak üzere 31 çift ürün gönderilmektedir.

Yapacağımız iş bu paketi satıp, sattırmak. Sunduğumuz kişilere sadece çorap satmış olmuyoruz aynı zamanda bir iş imkanı sunmuş oluyoruz. Bu da bize ek iş yolunu gösteriyor ve satışımızı kolaylaştırıyor. Sattığımız kişi bir paket çorap aldığı zaman o da bu sisteme dahil olmuş oluyor ve o da paketin satışını yapabiliyor. Kazancımız ise her paket başına 5 YTL prim ve sattığımız kişilerin de sattığı her paketten yine bize 5 YTL ve sattığımız kişilerin sattıklarının da, her sattığından bize yine 5 YTL prim alıyoruz. Erol Çorap ile ilgili tüm bilgileri bu sayfada bulacaksınız...

EROL ÇORAP işi ile ilgili size vereceğimiz nacizane tavsiyemiz şudur:

Erol Çorap ile Para KazanmakEROL ÇORAP işine girmek için verdiğimiz 75 YTL'nin sadece 45 YTL'si firmaya gidiyor. Diğer 30 YTL bizim 6 üst tabakamızdaki 6 üyeye 5'er YTL olarak dağıtılıyor.

Yani firma 40YTL karşılığı 31 çift çorap satmış oluyor. Bu da yaklaşık olarak bir çorap için 1 YTL ediyor. Sanırım çarşıdan pazardan alsak bu fiyata ancak alırız bir çift çorabı.

Ürünün kalitesi o kadar iyi ki firma beğenmediğimiz takdirde kargo ile iade edebileceğimizi ve kargo masraflarını karşılamayı taahhüt ediyor. Zaten sizin de elinize ulaşınca ürünlerin kalitesini göreceksiniz... Erol Çorap firması bu işi yapmaya Kasım ayında başlamıştır ve olay çok kısa bir süre sonra tüm ülkede yayılacaktır.

Gelin bu kazanç işinde önlerde yer alın ve daha fazla para kazanma şansınız olsun... Bu işi komşunuza, akrabanıza da önerebilirsiniz. Onlar da aynı şekilde komşularına bile önerse işin ne kadar büyüdüğünü hayal edebilirsiniz. Ve bu işi sahiplenip ek gelir getiren bir iş gibi sahiplenen kişilerin kazancını hayal edin... BU İŞE GİRMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ... Sorularınız için bize İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz...


Kazandırma sistemi şu şekilde...

6. tabakanıza kadar her üyenizden 5 YTL kâr payı alırsınız. İster 1.tabakanız olsun ister 6.tabakanız hepsinden, hiç para azalmadan 5 YTL alırsınız... Ve tabakalarda bir sınır yoktur. Herhangi bir tabakanıza sınırsız sayıda üye alabilirsiniz. Bir örnekle açıklarsak ; Diyelim ki sistemimize üye oldunuz ve ilk ay 10 kişiye sattınız bu paketten 50 YTL aldınız. İkinci ay da sattıgınız kişiler 10 ar tane sattılar ve size 500 YTL gelecek. Üçüncü ay ise yine aynı sekilde onların uyeleride 10 ar tane satsalar size tam 5 milyar gelmiş olacak.. Sadece 10 paket satarak 5550 YTL kazanabilirsiniz yani... (Her ne kadar herkesin 10'ar kişi yapması zor da olsa olmayacak bir şey değil. 5550 YTL zor da olsa bu firmadan milyarlar kazanmak gerçekten çok kolay. Çünkü ürün çok kullanılan bir ürün... ) Burada 1.ay 2. ay diye örnek verdik yoksa herhangi bir süre sınırlaması kesinlikle yok...

Ve şu kadar satacaksınız diye herhangi bir kota da yok. Sistemimize girmek içinde sadece bir paket almanız yeterli . Yani öyle yüklü miktarda mal çekmek filan yok, elinizde mal kalma riski yok. Siz sadece müşteriyi bulacaksınız sistemi anlatacaksınız ve kabul ettiği zaman üye olacak. Üye ödemesini yaptıktan sonra üyelik paketi kargoya verilecek ve üyeliği aktif hale gelecektir. Kargo masrafları da firmaya ait.

Erol Çorap, size tam aradığınız iş fırsatını sunuyor;

Mesleğiniz, eğitiminiz ne olursa olsun bizimle çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Erol Çorap�tan bir Üyelik Paketi satın almak. Bu paketin fiyatı 75 YTL. Erol Çorap'ın bir çorap paketi var. Bu pakette 15 çeşit ürün bulunmaktadır. Bay, bayan ve çocuk çorapları olmak üzere 31 çift ürün gönderilmektedir. Ürünler 1. kalite karde iplikten üretilmiştir. Tamamı likralıdır. Kesinlikle garantilidir, en ufak bir defo olduğu anda aynen kargoya verip iade edebilirsiniz. Tüm kargo masrafları da yine şirkete aittir. Düşük bir başlangıç maliyetiyle başlayacağınız işinizde iş fırsatını sunan sponsorunuz sürekli olarak sizi destekleyip işte başarılı olmanız için elinden geleni yapacaktır.

Ne kadar kazanırım?

İşimizin kazancı oldukça yüksek. Aldığımız her sipariş paketi başına 5 YTL ve üyelerimizin her üyesinden yine 5 YTL ve 6.kademedede aynı sekilde yani üyelerimizin sattıklarının da her sattığından bize yine 5 YTL geliyor. Kar marjı alt kademelere gittikçe düşmüyor. Her kademede yine aynı parayı kazanıyoruz. Ve sistemin güzel bir tarafı da yüzdeliklerle uğrastırmıyor, sabit 5YTL veriyor. Çok sade ve olabildiğince basite indirgenmiş bir sistem böylelikle sistemi anlatamayacağınız kimse olmayacak. Herkesin anlayabileceği derecede basit bir sistem.

İster yarım gün, ister tam gün çalışın...

Erol Çorap işine ayıracağınız zaman tamamıyla sizin tercihinizdir. Dilerseniz mevcut işinizi bırakmadan sadece boş vakitlerinizde çalışabilir, dilerseniz bütün zamanınızı Erol Çorap işine ayırabilirsiniz. Her şey, yaptığınız çalışmanın karşılığını almaktan ibarettir. Erol Çorap işinde ne kadar çok çaba harcarsanız o kadar çok kazanırsınız.

EROL ÇORAP ile ilgili 4 hatırlatma;
1 - 75 YTL'den başka hiçbir masraf yoktur.
2 - Kargo ücreti firma tarafından ödenmektedir.
3 - 75 YTL'lik paketi bir kere almak yeterlidir. Sürekli alacağız diye bir zorlama yoktur.
4 - Tahsilatı ve teslimatı firma yapacaktır. Bizim yapmamız gereken, sadece üye kaydını firmaya bildirmektir.

Bir örnek vererek kazanma planını daha da net açıklayalım...

Bir paket alıp işe başlamaya hak kazanmak ve daha sonra başka üyeler bulmak. Başka üyeler Türkiye�nin dört bir tarafından olabilir. Mesela siz ilk ay 10 takım arkadaşı bulsanız sizin 1. ay kazancınız 50 YTL. Her bir üyeden 5 YTL komisyon alıyorsunuz. Her bir takım arkadaşlarınız da kendisine üyeler bulacak. Mesela sizin 10 üyenizde her biri 10 kişilik üyeler bulsalar sizin kazancınız 2.ay 500 YTL. Çünkü sizin takımınızdaki kişilerin kurmuş olduğu takımlarda bulunan her üyeden de siz 5 YTL komisyon alıyorsunuz. Dolayısıyla sizin üyelerinizde o ay için 50 YTL kazanacak. 3 ayda sizin altınızdaki her bir üyede üye bulacak ve siz 6. kademeye kadar her üyeden 5 YTL komisyon alacaksınız. Yani 3. ayda sizin üyelerinizin üyesi de 10 kişilik takımlar kurduklarında sizin kazancınız 5.000 YTL. Bu sadece alt 3 tabakanızdan kazandığınız paranın miktarıdır. Daha 4. , 5. ve 6. alt tabakalarınızı katmadan hesapladık. Onları da hesapladığımızda ne kadar büyük bir para ettiğini göreceksiniz... Herkes kendi bulmuş olduğu üyelerin 6. kademe üyesine kadar 5 YTL komisyon alıyor.

En çok sorulan sorular?

Erol Çorap Hakkındaki Sorular1 - Bulunan her üye bu paketi alacak mı?

Evet, bu sisteme girmek isteyen her üye 75 YTL�ye çorap ve iş paketini alması lazım.

2 - Bu ücreti nasıl ödeyeceğiz ve paketimiz nereye gelecek?

Üyelik başvuru formuna aşağıdaki linkten ya da buradan ulaşabilirsiniz. Bu formda bir adres satırı mevcut, paket oraya yazacağınız adrese kargo ile gönderilecek, ödeme yaptığınız anda kargo yola çıkacaktır. Kargo ücreti tamamen şirkete ait. Bu sizin ya da üyelerinizin bulacağı her üye için de geçerli.

3 - Bulmuş olduğum üyeleri sisteme nasıl dahil edeceğim?

Siz üyelik formunu doldurup bizden bu paketi aldığınız zaman sisteme girmiş oluyorsunuz ve firma tarafından size verilecek olan referans linki ile kayıt yapabilirsiniz. Bu referans linkine tıklandığı zaman, kişi üye olmak isterse otomatik bir sistem tarafından üyeler kesinlikle sizin referansınızla üye olmak zorunda kalıyorlar. Bu da tanıtımı yapan kişinin lehine bir durumu ortaya çıkartıyor. Bu verilen linkten üye kaydı yapabileceksiniz. Bu şekilde yaptığınız her üyeden 5YTL kazanacaksınız.

4 - Peki bu tarz bir iş yasal mı? Hukuki ve mali açıdan bir sorunla karşılaşır mıyız?

Bu iş tamamen yasaldır. Her şey Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre hazırlanmıştır. Alınan tüm ürünlerde fatura kesildiği için de mali açıdan da hiçbir sıkıntı yoktur. Bu konu ile ilgili yasayı görmek için tıklayınız...

5 - Üyelerimi ve onlarında bulduğu her üyeyi nasıl takip edeceğim?

Firmanın sitesinden üyelerinizi online takip edebiliyorsunuz, sizin kaç üyeniz var üyelerinizin kaç üyesi var ve kazandığınız para hesabınıza yatmış mı bunu görebiliyorsunuz. Üyelik sırasında kullanmayı istediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyeceksiniz. Bunlar ile size özel kontrol panelinize girebileceksiniz.

6 - Kazandığım paranın ödeme garantisi nedir?

İşe girmek için doldurduğumuz form resmi bir belgedir ve anlaşmazlıkta Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerlidir. Bu belgede hesap no kısmı mevcut, oraya kendi hesap numaranızı yazıyorsunuz ve her haftanın ilk iş günü hesabınıza kazancınız yatıyor. Ayrıca biz de aldığımız ödemelerin dekontlarını sayfamızda yayınlayarak bu konuda sizlere fikir vermek istiyoruz. Dekontları görmek için tıklayın.

7 - Kazandığım parayı nasıl alacağım?

Sipariş ve üyelik formunda, ödemelerimizin yapılmasını istediğimiz banka hesap bilgilerimizi giriyoruz. Her hafta Pazartesi günü, o haftaki primlerimiz banka hesabımıza aktarılır.

8 - Ürün kalitesi nedir, üyeler bu paketten memnun olur mu?

Ürün her kesime hitap eden bir üründür. Bayanından erkeğine, çocuğundan bebeğine, yaşlısından gencine kadar herkesin giydiği bir ürün, her insanın ihtiyacı olan ve kullanım ömrü giysiler içinde en kısa olan bir ürün sunuyorsunuz. Dolayısıyla bu pakete ihtiyacı olmayan kimse yok ve bu kalitede ki bir ürünü mağazada 3-4 YTL'ye alıyorsunuz fakat bu şekilde ürünü yarı fiyatına 2 YTL'ye satmış olacaksınız. Daha da önemlisi müşteriye bir iş imkânı sunmuş olacaksınız, bu işe girmek içinde aldığı paketi bir sermaye olarak düşünecek. Ve bunca kazanç sağlayan bir iş için de 75YTL çok bir sermaye olmasa gerek...

9 - Diyelim ki üye olduk, biz nasıl üye yapacağız? Bizim yaptığımız nereden bilecekler?

Sisteme üyelik başvurunuzu yaptıktan sonra; firma yetkilileri size, kayıt alabileceğiniz referans linkinizi e-posta ile gönderecektir. Siz de üye kaydı almak istediğiniz kişilerin kaydını bu linkten yapabilirsiniz. Ya da kendi üye olmak isteyenlere bu linkinizi verebilirsiniz. Bu link kişiye özel hazırlanmaktadır ve bu bir linkten daha çok, bir site özelliğindedir. Kişi bu linke tıkladığı anda direkt olarak, firmanın kendi resmi sitesine yönlenir. Kişi, sistemi tam olarak bu linkten inceleyebilir. Ve kayıt olacağı zaman da üyelik formuna tıkladığı anda, o kişiyi siteye yönlendiren kişinin referans bilgileri yer alır. Bu referans bilgileri asla değiştirilemez ve silinemez. Dolayısı ile bu işi kim tanıtmışsa o kişi üyeyi kendine alarak, hakkını alır. Bu şekilde bir kayıt linki örneği için tıklayınız...

10 - Ben üye yaparak değil, satış yaparak kazanmak istiyorum. Her seferinde 31 çift çorap için 75 YTL'lik paket mi almam gerekiyor? Ürün siparişi için katalog var mı?

Bu da mümkündür. Genelde ev hanımı arkadaşlarımızın seçtiği bir yoldur. Her defasında 75 YTL'ye paket almaya gerek yoktur. 75 YTL ile alınan paket üyelik paketidir yani bu işe başlamak için gerekli olan pakettir. Ve içinde her çeşitten çoraplar numunelik bulunmaktadır. Bu pakette firmanın çorap çeşitlerini görebilir ve satacağınız kişilere bu çorapları gösterebilirsiniz. Erol Çorap 'ın katalog çalışmaları hala devam etmektedir. En kısa zamanda üyelerinin eline ulaşacaktır. Üye olduktan sonra, üyelerine özel olarak çorap fiyatları yarıya iniyor. Üyelerin daha çok kâr etmesi için. Üyeler istediği kadar sipariş verebiliyor yani illa 75 YTL'lik sipariş vermek gibi bir durum yok. İster 10 YTL'lik sipariş verebilirsiniz, ister 100YTL'lik. İstediğiniz ürün çeşidinden, istediğiniz renkte ve sayıda sipariş verebilirsiniz.

11 - Üye olmak istiyorum, üyelik paketinin ödemesini nasıl yapabilirim?

Bu para (75 YTL) bir kereye mahsus ödenecektir. Üyelik için alacağınız paketin ödemesini 3 şekilde yapabilirsiniz. İster Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz, ister banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz, isterseniz de posta havalesi ile para yatırabilirsiniz. Bunların hepsini üyelik formunu doldururken, formun 2.kısmında yapacaksınız.


Sipariş ve üyelik formu için tıklayınız...
(Açılacak sayfada sol tarafta "ÜYE OLUN" bölümüne tıklayarak, üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.)Evden ve internetten para kazanmak için Para Kazanmak .ORG ®