DİKKAT!!!
Sitemizde yazılanları aşağıdaki yazımızda 5-10 cümleyle özetledik.

Para kazanın

"UFKUNUZU AÇACAK MÜKEMMEL BİR YAZI!" için tıklayınız...

 ----------------------------------------------
 
EROL MARKETING SİSTEM (EMS) EK İŞ FIRSATINI EN İNCE AYRINTISINA KADAR BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.  

Erol Marketing Sistem, 9 yıllık internet hayatımızda; evden ve internetten para kazandıran en iyi ek iş olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu firmaya katılmak için siz de 9 yıl beklemeyin. 

Eğer gerçekten paraya ihtiyacını varsa ya da geliriniz yetmiyor ve ek iş arıyorsanız bu sayfayı okumak için ayıracağınız 10 dakika, hayatınızı değiştirecektir. 

Bu kadar iddialı konuşuyoruz...

Erol Çorap sistemini sitemizde en ince ayrıntısına kadar araştırdık ve tüm bilgileri sitemizde paylaşıyoruz.

Şu an itibarı ile aylık 9 - 10 milyar civarı para kazanmaktayız. Ve her geçen gün de gelirimiz artmaktadır. 

Bu hemen anında olan bir şey değil tabii ki de, bunun için 2 yıllık bir çalışma yaptık. Siz de bu işte emek harcarsanız karşılığını çok rahat alırsınız.

Eğer gerçekten evden ya da internetten yapabileceğiniz bir ek iş istiyorsanız; Erol Marketing Sistem ve Para Kazanmak .ORG sitemiz size yardımcı olacaktır.

Lütfen ilk önce bu sayfadaki yazdıklarımızı okuyun, daha sonra işe başlamak için ikinci safha olan işin ayrıntılarını öğrenmek için  Erol Çorap (LOREMS) linkini tıklayınız.

NOT :
 
Aklınıza takılan her türlü soruyu bize iletişim bölümünden sorabilirsiniz.

Para Kazanma Sitesi
Ana Sayfa | Nasıl Bir İş? | Üye olmak için | Dekontlar | Yasal mı | İletişim
 
Para Kazanma Sitemize Hoşgeldiniz

Para Kazanmak .ORG sitesinde sadece kazanılmış, denenmiş, güvenilir, kazandırma sistemi mantıklı firmaların para kazanma yöntemleri anlatılmaktadır.

  • Ek iş sahibi olmayanlara ek iş sağlayan,
  • Ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları,
  • Üniversite harçlığını çıkarmak isteyen üniversite öğrencilerine de ek gelir imkanı
  • Parası olup da yatırım yaparak parasını artırmak isteyenlere,  yatırım yapma fırsatı tanıyan yepyeni işler yer almaktadır...
Şu anda bir firma ile ciddi anlamda çalışıyor ve ciddi gelir elde ediyoruz. Bu firma Erol Marketing Sistem (LOREMS) adı ile faaliyet gösteren Erol Tekstil'e bağlı bir TÜRK firmasıdır. 

Artık bu sektöre Türk firmaları da girdiği için, diğer amerikan firmasının tanıtımını kaldırdık.

Ödemelerinde sorun olan, elimize para geçmeyen, güvenilir olmayan hiçbir para kazanma firması sitemizde yer alamaz.

Kazandırma sistemini mantıksız bulduğumuz, güvenilirliğinden şüphe ettiğimiz hiçbir şirket ile çalışmamaktayız.

Para Kazanmak .ORG bazı internet gerçeklerini bilerek hazırlanmıştır. İnsanlarımızın para kazanmak vaadiyle çeşitli para kazanma yolları ile kandırıldığı gerçeğini bilmekteyiz...

Sitemizde; evden ve internetten para kazanma yollarını arayanların isteklerine kesin olarak cevap verecek bilgiler bulunmaktadır. 

Eğer sitemizi bu araştırmalar için ziyaret ettiyseniz, Para Kazanmak .ORG size hedefinize ulaşmakta yardım edecektir. Sitede cevabını bulamadığınız her türlü sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Para Kazanmak .ORG, internetten ek iş yapmanın ve evden ek gelir kazanmanın avantajlarını size anlatıp bu avantajları hizmetinize sunuyor. Part-time çalışıp kazanç elde etmek isteyen öğrenciler, memurlar, emekliler; ek iş arayanlar ve özellikle ev hanımları için de vazgeçilmez bir kaynak konumundadır.

ŞU ANDA, EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN TEK YOL BU SİSTEM.

Erol Tekstil (Artık EMS ya da LOREMS olarak biliniyor) işini her kesimden arkadaşlarımıza özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ek gelir arayan memurlara ve işçilere kesinlikle öneriyoruz. İnternetten yapılıyor olması bu işin yayılmasındaki en büyük etkenlerden biri.

Yapması çok kolay ve çok kazançlı; ürünleri kaliteli ve kullanışlı...

ÖNEMLİ : Bugüne kadar bize milyarlar kazandıran üyelerimize teşekkürlerimizi bildiriyoruz. Yapmanız gereken şey çok da zor değil. Bunun en iyi örneklerinden biri de biziz. Bu fırsatları sakın kaçırmayın. Siz de kazanmaya başlayın...


Ek iş fırsatları ile ilgili genel olarak sorulan EN SIK SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI

Evden nasıl para kazanabiliriz?

Evden işlerini yürütüp evden para kazanarak, ek iş yapmak isteyen kesim genelde ev hanımlarıdır. Bu firmalar ile de evden para kazanmak nasıl mümkün oluyor, buna bakalım. 

Erol Çorap işine üye kaydını gerçekleştiren herkes, bu firmanın tüm ürünlerini yarı fiyatına alma hakkına sahip olmaktadırlar. Yani bir ürünün satış fiyatı 1 TL ise; 0,50 TL'den alma şansına sahip olurlar. Ya da 3 TL'lik bir ürünü 2 TL'ye alma fırsatına sahip olurlar.

Yani alış fiyatından alırlar ve satış fiyatından satarak  gelir sağlarlar. Bu noktada sorulan bir başka soru da şudur: "Biz illa satış fiyatına mı satmak zorundayız, yoksa fiyatını kendimiz belirleyebilir miyiz?" Evet belirleyebilirsiz. Fakat değerinin aşağısında satamazsınız.

Kişi üye olduktan sonra; ister kataloglardan isterlerse de firmanın üyeler için hazırladığı alışveriş sitesinden ek siparişler verebilirler. Yani bu çorapları perakende olarak satabilirler. İster 10 TL'lik ister 100 TL'lik sipariş verebilirler. Bunda bir sınır yoktur.

75 TL ve üzeri siparişlerde kargo masrafı yine firmaya ait olmaktadır.

Genelde ev hanımlarının; eşe, dosta, akrabalara ve komşulara yapılan satışlar istenildiği takdirde tuhafiyecilere, tekstilcilere ve çeyiz dükkanlarına da satılabilmektedir. Erol Çorap işini internetten yapan evden yapamaz, ya da evden yapan internetten yapamaz diye bir şey söz konusu değildir. Bu işi internetten de üye yaparak, ya da satış yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

Erol Çorap firmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.


ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İnternetten nasıl para kazanabiliriz?

Erol Çorap işini internetten yürüterek para kazanmak isteyen kesim; genelde üniversiteli öğrenciler, emekliler, memurlar ve işçilerdir. Erol Çorap firması bize bu işi internetten de yapabilme fırsatı sunmuştur.

Bu nasıl oluyor, kısaca bir gözatalım. Üye olup kaydımızı gerçekleştirdikten sonra, firma herkese kendine özel bir üye kayıt linki veriyor. Bu işi internetten yürütmeye çalışacakların genel amacı, bu linki kullanarak üye kaydı yapmak olmalıdır.

Üyelerin her birine verilecek bu kişiye özel kayıt linkleri, direkt olarak Erol Çorap firmasının ana sayfasına yönlenir.

O linke tıklayan kişi sistemle ilgili her ayrıntıyı Erol Çorap'ın resmi sitesinden öğrenir. Üye olacağı zaman ise kimin linkinden tıklayıp o sayfaya ulaşmışsa, "Üye Olun" sayfasına tıkladığı zaman o kişinin adı referans kısmında belirir. Ve bu referans kısmı başka bir referans linkine tıklayana kadar asla silinemez, dolayısı ile bu işi kim tanıtırsa, üye olacak kişi onun referansı ile kayıt olmak zorundadır.

İsterse kişi 1 ay sonra direkt olarak firmanın sitesine giriş yapsa bile, o kişiye Erol Çorap işini tanıtan kişinin referans linki hala o sayfada olur.

Bu da bizlerin aklında şu şüpheyi bırakmıyor: "Sistemi ben tanıttım ama, ya başkasından üye olursa!?" Bu şüpheyi tamamen ortadan kaldıran bir çalışmadır. Yani bu işi internetten para kazanmak için yapan arkadaşlarımızın tek yapması gereken bu linkin tanıtımı olacaktır.

Bazı arkadaşlar ise "Bu işi yapmam için illa bir web sitemin olması mı gerekiyor?" sorusunu soruyorlar. Bu sorunun da cevabının "Hayır!" olduğunu, bu açıklamayı okuyan herkes anlar diye düşüyoruz. Zaten firmanın bize verdiği kayıt linki, bir web sitesi niteliğindedir. Bu linklerden bir örnek: http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=9126

Her yaptığımız üye başına firmadan 3 TL prim alırız ve 10. alt tabakamıza kadar her üyeden 3 TL prim almaya devam ederiz. 

Ayrıca, yine yaptığımız üyeler perakende olarak satış için firmadan ürün sipariş ederlerse, bu siparişlerden de %3 ila %24 oranında prim alırız. 

Bu da yine 10. alt tabakamıza kadar her üyenin perakende satışında geçerlidir. Erol Çorap işini internetten yapan evden yapamaz, ya da evden yapan internetten yapamaz diye bir şey söz konusu değildir. Bu işi evden de yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

Para kazan

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Erol Çorap üye olmak istiyorum

Şu an ( 31 Mart 2010 ) itibarı ile Erol Çorap grubumuzda 36641 kişi bulunmaktadır. Biz 2 yıldır bu işin içindeyiz. 

Her türlü gelişmeyi çok yakından takip ediyoruz. Her hangi bir sorunla karşılaştığımız halinde, direkt olarak firma yetkilileri ile görüşüp sorunun çözümünü bulmaktayız. 

Bu konudaki farkımız da şurada ortaya çıkıyor, sistemi tam olarak biliyoruz. Yeni bir üye, tam olarak aklındaki soruyu aktaramayabilirler. Bu şekilde bize bildirilen tüm soruları, firmaya iletebiliyoruz.

36641 üyemizin çeşitli sorunları oldu, bunları Erol Çorap yetkililerine bildirdik. Olumlu geri dönüşümler aldık. Bu doğrultuda sitemizde, firma sitesinden daha ayrıntılı bilgilere yer verdik. 

Yani her hangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda sorunuza bizim sponsorluğumuzda cevap bulabilirsiniz. Bu nedenle daha önce başka network marketing yapan üyelerimiz de bizi seçmiştir.

Kimsenin aklında herhangi bir şüphenin kalmaması için sitemizde genel olarak sorulara cevap verdik.

Ayrıca firmadan farklı olarak grubumuzdaki üyelere kampanyalar yapıyoruz. Bundan önceki kampanyamızda bazı üyelerimize, bulduğunuz kadar üye de size biz kayıt yapıyoruzdu. Yani 1 kişi üye yapana 1 kişi üye kaydı, 3 kişi üye yapana ise 3 kişi üye kaydı yapıyorduk. Bu şekilde üyelerimize fırsatlar sunuyoruz. Bu tarz kampanyalarımız sitemizde tekrardan yer alabilir.

Üyelik öncesi ve üyelik sonrası her türlü sorunuzu İLETİŞİM bölümü ile bize iletebilirsiniz.


ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Erol Çorap Üyelik

Mesajı :

Merhaba, ben Şerife para kazanma sistemi aklıma yattı ama nasıl üye olacağımı anlayamadım. Önce 60 TL'lik paketi mi almalıyız?

Cevabımız :

Merhabalar Şerife Hanım,

Para kazanma sistemi gerçekten mantıklı olduğu için, sistemi okuduğunuz zaman anlayacaksınız. Bu sistemi anlamayanlar sistemi okumayanlardır. Yoksa her şey çok açık ve net olarak sitemizde anlatılmıştır. Lütfen 5 dakikanızı ayırınız.

Üye olmak ve para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken sipariş ve üyelik formunu doldurmaktır. Daha sonra 60 TL'yi ister kredi kartı, ister banka havalesi, ister posta havalesi ile gönderebilirsiniz. Kredi kartı ile üyeliğiniz anında onaylanır. Ödemelerden sonra 1-2 gün içinde paketler elimize ulaşıyor.

Saygılar...

Aşağıdaki sorular ve cevaplar Erol Çorap işini genel olarak anlamanızı sağlayacaktır.
Ayrıntılı olarak incelemek için "Erol Çorap" linklerine tıklayabilirsiniz.

 

SORULAR - CEVAPLAR : ( Ek iş fırsatları ile ilgili e-postamıza gelen sorulardan ve verdiğimiz cevaplardan birkaçını yayınlıyoruz. )


Erol Çorap ile ek iş fırsatı hakkında sorulan sorular ve verdiğimiz cevaplardan birkaçı


Ek iş arıyorum

Adı : Emel C.

Mesajı : İş ile ilgili bilgi almak istiyorum tam olarak nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim. Saygılarımla.

Cevabımız :

Merhabalar Emel Hanım,

Erol Çorap işi ile özellikle ev hanımları arkadaşlar çok ilgileniyorlar. Tam kendilerine göre olduğunu biliyorlar..

Bu işe 60 TL verip bir çorap paketi alarak başlıyoruz. Bu paketin ürünlerini kendimiz seçiyoruz. Daha sonra bu paketi başkalarına sunuyoruz.

Eğer kabul ederlerse her paketten 3 TL kazanıyoruz.

Onlar da sattıkça kazanıyoruz. Onların sattıkları da sattıkça kazanıyoruz...

 
Yani olayın özü şu;

Siz
1.tabakanız : Sizin bulduğunuz üyeler (bunlardan 3'er YTL kazanırsınız)
2.tabakanız : 1. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
3.tabakanız : 2. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
4.tabakanız : 3. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
5.tabakanız : 4. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
6.tabakanız : 5. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
7.tabakanız : 6. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
8.tabakanız : 7. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
9.tabakanız : 8. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
10.tabakanız : 9. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)

Daha fazla ayrıntıyı şu linkte bulabilirsiniz : Erol Çorap

Saygılar...


Adı : Hakan Y.

Mesajı : Merhabalar, bu işi yapabilmek için bir tecrübeli kişinin olması en mantıklısı sanırım. Ben tek başıma bu işi yaparak ek gelir kazanabileceğimi sanmıyorum. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? İstanbul'da ikamet etmekteyim...

Cevabımız :

Merhabalar Hakan Bey,

Bu işi yapabilmek için tecrübeli bir kişinin varlığı gerekiyor diye bir şey söz konusu olamaz. Ancak yanınızda tecrübeli birinin olması şüphesiz ki sizi bu işte daha başarılı konuma getirecek ve size güven verecektir.

Bu işe çoğu kişi yalnız başlıyor fakat üye buldukça ekipleri genişliyor ve daha büyük bir grup ile bu işi devam ettiriyor.

Ayrıca biz de sponsorluğumuzla gerekli yardımı tüm üyelerimize sağlamaktayız. Gerekli bilgiler, gerekli dökümanlar, belgeler gerek e-posta yolu ile gerek msn destek hatlarımız ile olsun, sürekli bir bilgi akışı olmaktadır. Size de diğer tüm üyelerimize yardımcı olduğumuz gibi olabiliriz.

Saygılar...


Adı : Mine Ş.

Mesajı : 4 yıl müşteri temsilciliği yaptım ve bu konuda kendime güveniyorum. Acilen iş arıyorum. Denizli'de oturuyorum.

Cevabımız :

Merhaba Mine Hanım,

Erol Çorap işi hakkında sanırım bilginiz vardır. Çok güzel kampanyalarımız da var. Network Marketing sistemine yabancı değilsiniz sanırım. Bu işe özellikle bayanların da katılımı çok fazla. Sizinle beraber çalışmak bizi onurlandırır...

Üye kayıt formunu doldurarak üyemiz olabilir ve kazanmaya hemen başlayabilirsiniz..

Evde çorapları teslim aldığınızda ödeme şansınız da bulunmaktadır. Telefon ile ya da SMS ile de üye kaydı yapmak mümkün. Bu da özellikle ev hanımı arkadaşlarımızın işine en çok yarayan kısmı zaten. Erol Çorap genelde bayanlara iş fırsatı sunması ile tanınıyor. Yani bayanlar bu ek işi daha iyi yapabiliyorlar. Ancak erkek üyeler de genelde bu işte üye yaparak para kazanıyorlar. Yani organizasyonlarını genişleterek.

Saygılar...


Adı : Metin A.

Mesajı :Ben bu işi ciddi düşünüyorum. 10 senedir pazarlamanın içindeyim. Bir sorum var 3 nesil üyeye herhalde para ödeniyor ondan sonraki nesil nasıl olacak? Yani bu işe başladı mı çorap söküğü gibi gelecek. Burada çorap değil iş satılacak, bu konuyla ilgili bilgilendirirseniz memnun olurum... Samsun

Cevabımız :

Merhabalar Metin Bey,

10 alt nesil üyelerimize kadar hepsinden 3 TL kazanırız. Bundan sonraki alt tabakalarımızdaki üyelerimizden para kazanamayız. Ancak bu 6 tabakada üye sınırı yoktur. Yani bu tabakalarımıza istediğimiz kadar üye yapabiliriz. Bu iş gerçekten çorap söküğü gibi geliyor ve çok para kazandıran bir iş fırsatı.

Burada çoraptan ziyade iş satılması konusunda da haklısınız. İş burada daha ön plana çıkıyor.

Sizleri de aramızda görmek isteriz. İnternetten para kazanma yollarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Saygılar...


Adı : İlyas K.

Mesajı : Bu işte bir riks var mı? Sonunda borçlu olmak veya benzeri şeyler başımıza geliyor mu? Biz çorap sattıkça mı para kazancağız yoksa üye yaparak mı? Ankara'da yaşıyorum.

Cevabımız :

Merhaba İlyas Bey,

Bu işte hiçbir risk yoktur. Erol Çorap işine girerken üyelik ve çorap paketi için 60 YTL veriyoruz. Başka hiçbir şekilde ödeme söz konusu olmamaktadır. Yani asla borçlu durumda olmak gibi bir şey söz konusu olamaz.

Her iki türlü de para kazanabilirsiniz. Hem üye yaparak hem de çorap satarak... Gerekli bilgiler sitemizde bulunmaktadır.

Saygılar...


Adı : Mustafa A.

Mesajı : İyi günler ben üniversite öğrencisiyim Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyorum. Ayrıca anadolu üniversitesi Kamu bölümünde okuyorum açıktan. Ben iş arıyorum bana göre uygun bir işiniz var mıdır varsa sevinirim.

Saygılarımla
İyi calışmalar...

Cevabımız:

Merhabalar Mustafa Bey,

Ben de Mustafa, yani adaşız :) Ben de öğrenciyim, üniversitede okuyorum, tıp fakültesinde. Benim de ek gelire ihtiyacım vardı ve bunun için EROL ÇORAP işine girdim hocam, bu iş network marketing olarak adlandırılıyor ve çok fazla kazandırıyor. Bu ek gelir sisteminin, part-time olarak da yapılması daha da bu işi daha da cazip kılıyor. Bu sayede her ay yaklaşık 3000-4000 TL'ye yakın kazanıyorum hocam.

Bi olayı incele istersen sorun olursa tekrar görüşelim... Evden para kazanma yolları için para kazanma sitemizi takip ediniz.

Ayrıntılar için şu sayfaya bak hocam : Erol Çorap

Görüşürüz...


Adı : Songül O.

Mesajı : İyi çalışmalar, bu pazarlama ağını siz mi kuruyorsunuz?

Cevabımız :

Merhabalar Songül Hanım,

Bu pazarlama ağını yani network marketing sistemini biz kurmadık. Erol Çorap adında yerli bir firma ve bu para kazanma sistemine Kasım 2007'de başladılar. Firmanın kuruluşu ise 2001 yılına dayanmaktadır. Bu sisteme yeni geçiş yaptılar. İnternetten para, para kazanmak, ek gelir, para, ek kazanç, ek maaş, nette para, ek iş arıyorum, para kazanmak istiyorum; artık bu aramalarda bulunan sonuçlar gösteriyor ki Erol Çorap işi bu noktada tek çözüm.

Ayrıntılar için : www.parakazanmak.org

Saygılar...


Adı : Nalan Ö.

Mesajı : Merhaba sitenizi inceledim. Erol Çorap işi kafama yattı. Sizin altınızdan üyelik başvurusunda bulundum. Ancak burada sormak istediğim 1-2 şey var... Her üyenin sayfası var ve üyelik bilgilerine, üyelik formuna buradan ulaşılıyor sanırım. Altımızda üye olan kişilere paket gönderimini tahsilat falan direkt sirket muhattap oluyor değil mi? Biz sadece üye buluyoruz değil mi? Çok yeni bir proje anladığım kadarı ile umarım ciddi bir firmadır ve ödemelerini yapıyordur.

Bu arada kendi tasarladigim web sitemi yayina soktum.

İlginiz icin tesekkur ederim.

www.nalan74.ws

Web sayfamı incelemenizi tavsiye ederim.
Nette kazanmak artık çok kolay. Fırsat Ayağınıza kadar geldi..

Cevabımız :

Merhabalar,

Evet aynen dediğiniz gibi. Şimdi siz üye kaydınızı yapabilirsiniz. Bu hafta içinde şirket yeni sitesine geçiyor artık çoğu şey daha da otomatik olacak. Kayıt için biz tahsilat ya da kargo ile uğraşmıyoruz.

Siz de üye yapmaya başlayabilirsiniz, siparişiniz elinize ulaşınca. Ya da referans numaranızı size yolladıkları zaman. Bu hafta perşembe ya da cuma bitecek yeni siteleri. O zamana kadar benim sitemdeki forma referans adınızı ve referans numaranızı girdirerek üye alımı yapabilirsiniz. (Artık yeni sistemde herkese bir kayıt linki veriliyor, bu sistem üyeliği daha da kolaylaştırdı.)

Firma 2001'den beri var ama network marketing işine yeni başlamışlar ve ödemelerinde hiçbir sorun yok. Çok güvenilir bir firma.

Erol Çorap ek iş fırsatını genelde; ev kadınları ve ev kızları değerlendiriyor. Yani ev kızları için ek iş fırsatı ve kazanç sağlıyor. İş arayanlara ve bayanlara da ek gelir fırsatı sağlıyor. Para kazanmak konusunda sitemizdeki firmalar güvenilirdir...

Sitenize baktım gayet güzel olmuş. Tebrikler...

Saygılar...


Ek iş

Adı : Remziye Ö.

Mesajı : İlk etapta 10 üye yapamadık ama 3 kişi üye yaptık, ne kadar üye yaparsak da sisteme girmiş oluyor muyuz? Bu 10 kişi 1 ve 3- 5 ay içinde de yapabilir miyiz? Bir de bu çorapları üye yapmadan satabiliyor muyuz? Bu sattığımız çoraplardan prım alabiliyor muyuz? Bu konuda bilgilendirmenizi rica ederim. İzmir'de oturuyorum.

Cevabımız :

Merhabalar Remziye Hanım,

Evet siz üye buldukça sürekli kazanırsınız. Ve üyeleriniz de üye buldukça her üyeden 3 YTL kazanırsınız ve her ay hesabınıza düzenli olarak para yatar..

Yani olay şöyle olur. Siz ilk ay 2 üye buldunuz diyelim. 6 YTL hesabınıza yatar. Onların bulduklarından da 3'er YTL kazanırsınız... Daha sonra onların bulduklarından da ve onlarında bulduklarından da kazanarak 10. tabakaya kadar hepsinden kazanırsınız. Zaten bu seviyeden sonra bu iş, ek iş olmaktan çıkıp ciddi gelir sağlamaya başlar.

Yani olayın özü şu;

Siz
1.tabakanız : Sizin bulduğunuz üyeler (bunlardan 3'er YTL kazanırsınız)
2.tabakanız : 1. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
3.tabakanız : 2. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
4.tabakanız : 3. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
5.tabakanız : 4. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
6.tabakanız : 5. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
7.tabakanız : 6. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
8.tabakanız : 7. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
9.tabakanız : 8. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız)
10.tabakanız : 9. tabakanızdaki insanların bulduğu üyeler (bunlardan da 3'er YTL kazanırsınız) 

Sadece sizin üye bulmanıza gerek yok yani üyelerinizin olması için...

Üyeleriniz de üye buldukça para kazanıyorsunuz...

Erol Çorap ekiş fırsatını genelde; ev kadınları ve ev kızları değerlendiriyor. Yani ev kızları için iş fırsatı sağlıyor. Para kazanmak konusunda sitemizdeki firmalar güvenilirdir...

Ayrıntılı bilgi ve üyelik için : Erol Çorap

Ayrıca bu iş çok yeni bir iş ve Türkiye'de en kısa sürede yaygınlaşır. En kısa sürede sisteme dahil olmanız size daha çok kazandırır...

Saygılar...


Adı : Sevcan K.

Mesajı : Bu Erol Çorap işini yapamazsak, istediğimiz zaman çıkabiliyor muyuz üyelikten?

Cevabımız : Erol Çorap işine üye olduktan sonra istediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Hiç bir sorun olmaz ya da üyeliğe bağlılık gibi bir şey söz konusu değildir.

Saygılar...


Adı : Veysel A.

Mesajı : Selamlar,

Ek iş arıyorum. Fazla risk almak istemediğim için internetten ne satabilirim politikası güderek sizin sitenize ulaştım. Üye bulmak ve bayi portföyümü çoğaltmaya çalışmak gibi pazarlama kaygısı taşıyan bir amaç bana göre değildir. Ben sadece kendi çapımda satış yapmak istiyorum.

Pazarlarda, akşam çarşıda v.s. anladığım kadarı ile ürünleriniz çok kaliteli. Ben konyada yaşıyorum. Hayat pahalı. 31 çift çorabın 60 liralık ücret ile paket olarak gönderdiğinizi okudum. Bu gün piyasada birine sizin çorabınızı satabileceğimi sanmıyorum. Çünkü konyada tekstil sektörü yaygın ve ikinci kalite çorap hayli çoktur. İnanın 3 tanesini 1 TL'den satıyor. Bu konuda bana ek iş olarak ne gibi bir tavsiyede bulunacağınızı merakla bekliyorum.

Bu arada esnaflara yani manifaturacılar vs. yerlere ürünlerinizi temsilci olarak satabilmek mümkün mü? Bir de bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabımız : Merhabalar Veysel Bey,

İnternetten ek iş ya da ek gelir fırsatı olarak aradığınız zaman ya dolandırıcı firmalara rastgelirsiniz ya network marketing pazarlama ile uğraşan firmalara denk gelirsiniz ya da sizin dediğiniz gibi ucuz ürün alıp internetten satarak para kazanabileceğinizi görürsünüz. Son iki yol kazandıran yollar arasındadır.

Mailinizden anladığım kadarı ile siz sonuncusunu seçmişsiniz. İnternetten ürün satışı yapmak için, ilk önce ürünü ucuza temin etmeniz gerekmektedir. Bu iş ile para kazanmak isteyen kişiler genelde, ürünlerini yurtdışından (Çin ya da uzak doğudaki ülkelerden) temin etmektedirler. Bu ürünleri getirip, Türkiye pazarında satarak para kazanırlar. Siz de seçtiğiniz yolda para kazanmak istiyorsanız bu yolu takip edebilirsiniz.

Erol Çorap firması her kalitede çorap satmaktadır fakat şu an sadece çorap değil tüm tekstil ürünlerinin satışını yapmaktadır ve her bütçeye uygun tekstil ürünleri satmaktadır.

Esnaf ya da manifaturacılara temsilci olarak satış yapabilmeniz mümkündür fakat Erol Tekstil firması ayrı olarak toptan ürün satmamaktadır. Yani üye olup, üye fiyatlarından alıp esnaflara satabilirsiniz.

Ben size yine de Erol Çorap firmasını tavsiye ederim.

Saygılar...


Adı : Metin Ç.

Mesajı : Daha önce ben bu tür Network Marketing işi yaptım. Müşteri alacağı ürünleri katalogtan değil de bakarak almak istiyor. Çorap standart fakat diğer ürünlerin satışı ve müşteriye sunumu nasıl, tüketici satış temsilcisindeki katalogtan ve internet sitenizden mi beğenip alıyorlar. Bir de eş değer ürünlerin rekabetçi piyasa koşulunda başka yerden daha ucuza bulunması hallerinde ne yapılıyor.

Detaylı bilgi verirseniz memnun olurum.

Saygılar.

Cevabımız : Merhabalar Metin Bey,

Müşterilere numune olarak tüm ürünlerden göndermek mümkün değil fakat genelde üyelerimiz kendileri satışını çok yaptığı ürünleri alıyorlar ve numune olarak müşterilerine gösteriyorlar.

Diğer türlü satışlarını kendilerine gönderilen katalog üzerinden yapıyorlar. Ya da internet sitesi üzerinden beğenip ona göre alım yapıyorlar.

Rekabetçi piyasada da ürünü daha uyguna ya da daha pahalıya bulma ihtimali vardır bu zaten engellenemez, bu durumda da yapılacak her hangi bir şey kalmamaktadır.

Saygılar...

 

 

  

 

UYARI : Biz, bu sayfada para kazanma yöntemleri hakkında araştırma yapıp; sonrasında denenmiş ekis imkanlarını sunuyoruz. Bunları da belgeleri (çek, dekont, banka hesapları, paypal...) ile sizlere sunuyoruz. 

Amacımız ise gerçekten para kazanmak isteyenlerin, para kazanabilmeleridir. Bu sayfadaki yöntemleri öğrenin ve isterseniz başka kişilerin sayfalarından bu sistemlere katılın. 

Bizim amacımız para kazanmak değil, bunu yapmak isteyen kişilere para kazanma yolunu göstermektir ve onların aldanmalarını önlemektir. Sadece denenmiş ve güvenilir para kazanma yolları yayınlanmaktadır. 

Eğer daha öncesinden network marketing sistemlerini tanıyorsanız; amway, avon, herbalife, oriflame, ogc, agel, mikrotem, lr, geray, tupperware, nikken, biobellinda, gdi, gibi çalışma şartları çok ağır olan ve çeşitli kotaların olduğu zor sistemlerde çalıştıysanız; Erol Çorap gibi hiç bir zorlamanın olmadığu bu network marketing işini yapmanız çok çok daha kolaydır.

Bu fırsatı kaçırmamanızı ve sitemizden bu işe dair tüm ayrıntıları okumanızı tavsiye ederiz.

Evde Para Kazanmak, İnternette Para Kazanmak, Ek İş, Ek Gelir, Erol Çorap, İnternette Para Kazanın

Copyright © 2007-2011 Para Kazanmak .ORG / info[at]parakazanmak.org

| Para Dergi | BigPara | Intoko |