Para Kazanmak İsteyenler

Para kazanmak isteyenlerin her türlü isteğine yanıt vermeye çalışacağız…

Ne şekilde para kazanmak isteyen olursa, o konudaki iş fikirlerini sitemizde bulabilirsiniz…

Para kazanmak isteyenler

Para kazanmak isteyenler

Danışmak istedeğiniz her hangi bir konu olursa da bunu bizimle paylaşabilirsiniz…

Para kazanmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olmaya niyetliyiz… Yalnız bu kesimden arkadaşlarımıza en büyük tavsiyemiz şudur: Para kazanmak için çalışmak… Hiç kimse çalışmadan para kazanamamıştır. Hiç kimse ama hiç kimse… Tek şifre var: ÇALIŞMAK!

Bu konuda da çalışmalarımızı, sürekli güncellenen web sitemizden her gün yeni bilgilerle takip edebilirsiniz…

Para kazanmak isteyenler, sitemizden ziyadesiyle faydalanabilirler…

Tüm sayfalarımızı ayrıntılı olarak inceleyiniz, her bir makale size bir şeyler katacaktır…

Para kazanmak isteyenler için faydalı bir sayfa olabilir…

15 yorum bulunmaktadır “Para Kazanmak İsteyenler

 1. recep

  hem eğlenip hemde para kazanmak isteyen arkadaşlara tavfiyem kayıt olduğunuzda bana ulaşın lütfen yardımcı olacağım.

  Reply
 2. ayla

  pazzıl yapıp para kazanmak istiyorum haberlerinizi bekliyorum. Ttakı tasarım bilgimde çok iyi evde yapabilirim

  Reply
 3. çiçeek

  erzrumda üniversite ögrencisiyim aylık giderim gelirimden fazla çalışmak istiyorum bi fikri olan varmı ??

  Reply
 4. ışın

  Burçin arkadaşımız eğer para ile puzzle yaparsanız sizinle tanışmak isterim bana ilgilenirseniz mail atın yada bloktan sizin bana mail adresinizi verirlerse sevinirim ….

  Reply
  1. gülfem

   arkadaşım bende puzzle yapmayı çok seviyorum bunu paraya dönüştürürsem sende bana yardım edersen sevinirim cevap bekliyorum

   Reply
 5. Omer

  Burçin, blogger aracılığıyla kendine bir site açabilirsin. Açtığın siteye yaptığın puzzle fotoğraflarını koyarsın. Fiyatlarını da belirterek sipariş vermek isteyenlere bir iletişim adresi verirsin (e-posta ya da telefon gibi). Hemen olmaz ama zamanla bunları pazarlayabilirsin. Ya da facebook aracılığıyla reklam verebilirsin. Biraz düşünürsen kendin de uygun bir yöntem bulabilirsin.

  Reply
 6. Songül

  Arkdaşlar bu yapmış olduğum sisteme çok basit ve doğru bir zamanlamadır. Eğer düşünüyorsanız. Web sitemizi ziyaret ederek para kazanabilirsiniz….

  Reply
 7. burçin

  ben izmirde yaşıyorum puzzle yapıyorum ama hep evde bir kenarda duruyor bu sene üniversiteye başlayacağım ve para kazanmam gerekiyor bana ne önerebilirisiniz ve elimdeki puzzlelarla nasıl para kazanabilirim puzzlelar yapılmış çerçevelidir

  Reply
 8. ???

  betül biraz haklı ben lisedeyim… ve aileme yardım için para kazanmalıyım ama ne yazık ki Üniversite öğrencileri dışarda iş bulamazken benim bulmam imkansız :)) ve bu site başlığı ilk sayfası evet inandırıcı emek veriliceğe benziyor ama bir iki sayfa sonrası … :(( (üzücü)

  Reply
 9. mustafa

  merhaba çok zamanımı pc intertet başında geçiriyorum internetim kendimin nette nasıl para kazanacam bana yardımcı olurmusunuz

  Reply
 10. hakan

  merhaba ben hakan denzilide oturuyorum sabah 08:00 akşam 18:00 saatleri arasında çalışıyorum diğer geriye kalan zamanlarım evde geciyorum bana nasıl para kazanmamda yardımcı olursunuz evimde internetde var

  Reply
 11. betul

  sorum şu; her alt başlığı tıkladığımda birkaç cümle ile reklamınızı yapmış ve geçişitrmişsiniz. Yani ben evde çalışıp nasıl para kazanacağım sorusuna net ve ayrıntılı yanıt bulamadım. yol göstermiyorsunuz kocaman bir reklam boş laflar var. pişman oldum burayı ziyaret ettiğime. sayfa böyle olmamalı.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *