Para Kazanmak İsteyenler

Para kazanmak isteyenlerin her türlü isteğine yanıt vermeye çalışacağız…

Ne şekilde para kazanmak isteyen olursa, o konudaki iş fikirlerini sitemizde bulabilirsiniz…

Danışmak istedeğiniz her hangi bir konu olursa da bunu bizimle paylaşabilirsiniz…

Para kazanmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olmaya niyetliyiz…

Bu konuda da çalışmalarımızı, sürekli güncellenen web sitemizden her gün yeni bilgilerle takip edebilirsiniz…

Para kazanmak isteyenler, sitemizden ziyadesiyle faydalanabilirler…

Tüm sayfalarımızı ayrıntılı olarak inceleyiniz, her bir makale size bir şeyler katacaktır…

Para kazanmak isteyenler için faydalı bir sayfa olabilir…

12 thoughts on “Para Kazanmak İsteyenler”

 1. sorum şu; her alt başlığı tıkladığımda birkaç cümle ile reklamınızı yapmış ve geçişitrmişsiniz. Yani ben evde çalışıp nasıl para kazanacağım sorusuna net ve ayrıntılı yanıt bulamadım. yol göstermiyorsunuz kocaman bir reklam boş laflar var. pişman oldum burayı ziyaret ettiğime. sayfa böyle olmamalı.

 2. merhaba ben hakan denzilide oturuyorum sabah 08:00 akşam 18:00 saatleri arasında çalışıyorum diğer geriye kalan zamanlarım evde geciyorum bana nasıl para kazanmamda yardımcı olursunuz evimde internetde var

 3. merhaba çok zamanımı pc intertet başında geçiriyorum internetim kendimin nette nasıl para kazanacam bana yardımcı olurmusunuz

 4. betül biraz haklı ben lisedeyim… ve aileme yardım için para kazanmalıyım ama ne yazık ki Üniversite öğrencileri dışarda iş bulamazken benim bulmam imkansız :)) ve bu site başlığı ilk sayfası evet inandırıcı emek veriliceğe benziyor ama bir iki sayfa sonrası … :(( (üzücü)

 5. ben izmirde yaşıyorum puzzle yapıyorum ama hep evde bir kenarda duruyor bu sene üniversiteye başlayacağım ve para kazanmam gerekiyor bana ne önerebilirisiniz ve elimdeki puzzlelarla nasıl para kazanabilirim puzzlelar yapılmış çerçevelidir

 6. Arkdaşlar bu yapmış olduğum sisteme çok basit ve doğru bir zamanlamadır. Eğer düşünüyorsanız. Web sitemizi ziyaret ederek para kazanabilirsiniz….

 7. Burçin, blogger aracılığıyla kendine bir site açabilirsin. Açtığın siteye yaptığın puzzle fotoğraflarını koyarsın. Fiyatlarını da belirterek sipariş vermek isteyenlere bir iletişim adresi verirsin (e-posta ya da telefon gibi). Hemen olmaz ama zamanla bunları pazarlayabilirsin. Ya da facebook aracılığıyla reklam verebilirsin. Biraz düşünürsen kendin de uygun bir yöntem bulabilirsin.

 8. Burçin arkadaşımız eğer para ile puzzle yaparsanız sizinle tanışmak isterim bana ilgilenirseniz mail atın yada bloktan sizin bana mail adresinizi verirlerse sevinirim ….

 9. erzrumda üniversite ögrencisiyim aylık giderim gelirimden fazla çalışmak istiyorum bi fikri olan varmı ??

 10. pazzıl yapıp para kazanmak istiyorum haberlerinizi bekliyorum. Ttakı tasarım bilgimde çok iyi evde yapabilirim

 11. hem eğlenip hemde para kazanmak isteyen arkadaşlara tavfiyem kayıt olduğunuzda bana ulaşın lütfen yardımcı olacağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>