Kategori arşivi: Para Kazanmak Hakkında

Para kazanmak hakkında her türlü detaylı bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz.

Fotoğraf Yükleyerek Para Kazanmak (Resim Yükleyerek Para Kazanmak)

Fotoğraf yükleyerek para kazanmak (resim yükleyerek para kazanmak) mümkün müdür? Evet mümkündür. Bunun nasıl olabileceği ve bu sorunun detaylı yanıtını bu yazımızda arayacağız.

İnternetten sermayesiz para kazanmak adına bir çok para kazanma modeli çıkmıştır; “anket doldurarak para kazanmak, mail okuyarak para kazanmak, yazı yazarak para kazanmak (yazarak para kazanmak), video yükleyerek para kazanmak, para kazanmak ingilizce” şeklinde… Bunların dışında kalan bir tanesi de var ki, fotoğraf yükleyerek para kazanmak ya da resim yükleyerek para kazanmak.

Fotoğraf resim yükleyerek para kazanmak

Fotoğraf yükleyerek para kazanmak mümkün mü?

Fotoğraf yükleyerek para nasıl kazanılır?

Bizim size vereceğimiz herhangi bir site için internetten bulduğunuz fotoğrafları (ilgili site ile alakalı fotolar) yükleyerek; İngilizce ya da Türkçe olarak o fotoğrafların açıklamalarını yazmanızı isteyeceğiz. Yazmanızı istediğimiz kelime sayısı 100-250 kelime arasında değişecek.

Örnek vermek gerekirse eğer;

(Aşağıdaki fotonun nasıl tanıtılacağını anlatalım. Açıklama olarak nelerin girilebileceğini anlatalım, elbiseyi tanıtıcı etiketlerin nasıl olacağını göstereceğiz)

Kapalı mavi abiye elbise

Kapalı mavi abiye elbise

Açıklama: “Kapalı olarak tanımlanabilecek mavi bir abiye elbise. Uzun mavi abiye elbise arayanların isteklerine yanıt verebilecek bir ürün. Kollarında ve göğüs kısmındaki dantel süslemeler, elbiseye farklı bir güzellik katmış durumdadır. Beline farklı bir kuşak bağlayarak, farklı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Özel günlerde giyebileceğiniz bu abiye elbise, üzerine bolero alınarak serin havalarda da kullanılabilir. Kolları dirseklere kadar kısa olan bir elbise.”

Etiketler (Bu elbiseyi kişiler hangi kelime gruplarını arayarak bulabilir) : Kapalı uzun lacivert abiye elbise, kısa kollu uzun mavi elbise, dantel süslemeli uzun lacivert elbise (Bu ürünü anlatan 3 farklı etiket bulmuş olduk.)

Bu şekilde fotolar yükleyerek, para kazanabilirsiniz. Her bi foto yüklemeniz karşılığında yaklaşık 2 lira kazabilirsiniz. Günlük istediğiniz kadar ürün yükleyebilirsiniz.

Foto yüklenecek siteler başvurunuzun kabul edilmesi halinde tarafınıza bildirilecektir ve foto yüklemeyi nasıl yapacağınız bildirilecektir. (Tüm başvurular kabul edilmeyecektir, incelenerek geri dönüş yapılacaktır.)

Aşağıdaki form ile başvurabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

1) Ne tür siteler için fotoğraf yüklemesi yapılacaktır?

Genel olarak moda siteleri üzerinde yoğunlaşmaktayız. Şu an bu iş için abiye elbiseler ile ilgili bir sitemiz aktif olarak faaliyet göstermektedir.

2) Fotoğraflar nereden bulunacak?

İnternetteki fotoğraf sitelerinden temin edebilirsiniz. Pinterest (ilk olarak bu siteyi öneriyoruz), Instagram, Facebook, Tumblr gibi sayfalardan fotoğrafları bulabilirsiniz.

3) Ücretlendirme nasıl yapılıyor, ödemeler ne zaman ve nasıl yapılıyor?

Ücretlendirme, fotoğraf açıklamasında geçen her 100 kelime için 1 TL şeklinde yapılmaktadır. Her içerik ortalama 250 kelimeden oluşmaktadır ve bu da her fotoğraf için 2.5 TL civarı bi gelir kazandırmaktadır. Günlük 10 foto girilmesi durumunda günlük kazancınız 25 TL olmaktadır. Ödeme alabilmeniz için en az 25 TL kazanmanız gerekmektedir.  Kazançlar aylık olarak hesaplanır ve ödenir. Ödemeler devam eden ayın ilk 10 günü içerisinde banka hesaplarına, posta (PTT hesabı) çeki hesaplarına yapılmaktadır. (Örneğin, Ocak ayında kazanılan gelir, Şubat’ın ilk 10 gününe kadar ödenir.) 

4) Açıklamaları yazarken neye dikkat etmeliyiz?

Açıklamaları yazarken, içeriğin tamamen size ait olması gerekmektedir. Başka hiçbir yerde daha önce yayınlanmamış olmalıdır. Kopyala-yapıştır içerik istemiyoruz. (Bu tarz işlem yapanlar anında sistemden silineceklerdir.) İmla kurallarına da uyumlu içerikler girilmesi gerekiyor.

5) Günlük istediğimiz kadar fotoğraf yükleyebilir miyiz?

Evet. Günlük istediğiniz kadar yükleme yapabilirsiniz.

6) Bu işten para kazanan bayanlar var mı?

Bu işten aylık olarak 950 lirayı bulan bayan arkadaşlar bulunmaktadır. Ortalama olarak aylık 500-750 lira arası kazanan kişiler bulunmaktadır.

7) İngilizcenin ne faydası olacak?

Aynı sitelerin İngilizce olanları da mevcut. İngilizce bilmek zorunlu değil fakat İngilizce olan içeriklerin her 100 kelimesi 2 TL olarak ücretlendirilmektedir.

8) O zaman bu iş kolaymış?

Evet, gerçekten para kazanmak isteyen ve bunun için çalışmak, çaba sarfetmek gerektiğini bilenler için çok kolay.

Fotoğraf yükleyerek para kazanmak için başvuru formu

İsim soyisim (gerekli)

E-postanız (gerekli)

İngilizce biliyor musunuz?
EvetHayır

Eğitim durumunuz? Bölümünüz?

İlgi alanlarınız nelerdir? Modaya ilgi duyuyor musunuz?

Telefon numarası

Hakkınızda kısa bilgi ve çalışkan biri misiniz?

“Fotoğraf yükleyerek para kazanmak” hakkında sorularınız varsa, aşağıdaki yorum bölümünü kullabilirsiniz.

Para Kazanmak İngilizce

Para kazanmak İngilizce, araması yapılmasının nedeni; İngilizce ile nasıl para kazanılabilinir, İngilizce kullanarak para kazanmak mümkün mü, İngilizce biliyorum nasıl para kazanırım, İngilizce bilgimle para kazanabilir miyim tarzındaki soruların cevabını aramaktır.

İngilizce bilen kişiler genelde, özel ders vererek, çeviri yaparak, tercümanlık yaparak para kazanmak isterler. Fakat bunlar ilk olarak akla gelenler, bir çırpıda akla gelen fikirlerdir. Peki bunlardan başka, para kazanmak ingilizce ile mümkün mü? İngilizce ile neler yapılabilir? Bu konularda bilgiler vermek istiyoruz…

İngilizce ile para kazanmak

İngilizce ile para kazanmak

İngilizce ile makale yazarak para kazanabilirsiniz. İngilizce makaleler yazarak ve bunları yayınlayarak para kazanmak mümkün. Özellikle Google firmasının Adsense hizmeti ile çok ciddi rakamlarda para kazanmanız olası. Bu konuda sizlere ilk tavsiyemiz www.blogger.com sitesinden kendinize bir blog açmanız ve burada ilgi alanınız ile ilgili yazılar yazmanız. Düzenli olarak yazı yazabilen herkese ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermeye razıyım. Çünkü para kazanmak İngilizce ile sanıldığından daha da kolay.

Özellikle İngilizcesi iyi olan üniversite öğrencileri, İngilizce bölümlerde okuyan üniversite öğrencileri, ingilizce ile yazı yazabilecek kapasitedeki herkes para kazanabilir…

İngilizce bilgimi para kazanmak için kullanabilir miyim? Hem ingilizcemi geliştirmek hem de para kazanmak istiyorum diyenler için ne gibi iş olanakları vardır? Bu konuda bir diğer tavsiyem ise www.ebay.com üzerinden ucuza ürünler getirip, Türkiye’de satmak şeklinde olabilir. Hatta www.etsy.com u da detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Hatta benim belki çok spesifik olacak ama, iyi derecede İngilizce bilenler için tavsiyem, yurtdışındaki yenilikleri Türkiye’deki iş adamlarına aktarmak. Diyelim ki, bir kişi inşaat sektöründe çalışıyor ama ufku dar, bu kişiye yurtdışından örnekleri sunabilirsiniz. Yol gösterebilirsiniz…

Para kazanmak ingilizce

Para kazanmak ingilizce

Bir nevi ingilizce ile ek iş imkanı aramaya benziyor ve bu tarz işler için lütfen bize ulaşın…

Bu arada para kazanmak kelime grubunun İngilizcesi de “to make money” bunu da ek bir bilgi olarak vermek istedik. Bazı kişiler bu kelime grubunu arayarak sayfamıza gelmiş olabilirler. Onlara da cevap vermiş olalım.

Bu konu hakkında detaylar için bize ulaşabilirsiniz, her türlü sorunuzu itina ile cevaplayabilirim. Mail ya da aşağıdaki yorum kısmını kullabilirsiniz: bilgi@parakazanmak.org

Bilgi güçtür, uzmanlaşmış bilgi ise daha da büyük güçtür.

Borsadan para kazanmak

Borsadan Para Kazanmak

Borsadan para kazanmak; borsaya henüz hiç girmemiş, borsaya yeni giriş yapmış ya da borsayı merak eden kişiler arasında en çok aranan kelimelerdendir.

Borsadan para kazanmak deyince, ülkemizde akla gelen ilk sorular da şüphesiz şöyle oluyor: “Borsadan para kazanmak haram mı yoksa helal mi?” Bir diğer soru da, “Borsadan para kazanan var mı?” olacaktır.

Borsa ile para kazanmak

Borsa ile para kazanmak

Bu sorular borsaya girerek para kazanmak isteyenler için cevaplanması gereken sorular…

Borsadan para kazanmak haram mı yoksa helal mi?

Bu sorunun cevabını da kendimizce vermek istiyoruz. Borsanın mantığı, büyük şirketlerin karlarını halka açması, yani karlarından kendilerine güvenen ve onlardan hisse alan kişilere dağıtmasıdır. Genelde firmalar yıllık olarak %10-20 gibi kar ya da zarar edebilir.

Fakat eskiden ülkemizde, borsada işlem gören firmalar günlük olarak %200-300 gibi kar ya da zarar açıklayabiliyordu. Durum böyle olunca da işin içinde sadece ticaretin olmadığını, farklı şeylerin de olduğu anlaşılmaya başlıyor. Sadece para kazanmak için bir takım kişilerin manipülasyon yaptığı bariz  bir şekilde görünüyor. Dolayısıyla bu şekilde işlem gören firmaların, caiz olmadığı söylenebilir.

Fakat diğer türlüsünde, herhangi bir firmadan hisse senedi almak o firmaya ortak olmak anlamına geliyor ki bunda şüphesiz ki bir abes durum bulunmamaktadır.

Borsadan para kazanmak

Borsadan para kazanmak

Borsadan para kazanan var mı?

Tabii ki de firmaların kar ya da zarar etme durumlarına göre, borsadan para kazananlar bulunmaktadır. Borsadan para kazanan kişiler arasında olmak istiyorsanız, kısa ya da uzun sürede kar getirecek firmaları bulmak gerekmektedir.

Paramı borsada değerlendirmeli miyim diye sorarsanız, daha önce hiç borsaya girmemiş kişilerin borsaya girmelerini tavsiye etmiyoruz… Yatırım için başka şeylere (arsa, konut, dükkan) yönelmelerini tavsiye ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi en karlı yatırım, arsa yatırımıdır. Arsa yatırımı konusunu detaylı araştırın, inşaat sektörü her zaman borsada para kazanmaktan karlıdır.

Hala söylenen bir söz vardır, unutmamakta fayda var. Borsada büyük balık küçük balığı yer… Bu kişiler borsada manipülasyon yaparak para kazanırlar. Bu süreçte de mağdur olan küçük yatırımcıları düşünmezler. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var.

Sorularınız olursa, aşağıdan sorabilirsiniz…

İlginç iş fikirleri

Para Kazanmak için İlginç Fikirler

Para kazanmak hakkında her kafadan bir ses çıktığı malumunuzdur. Ancak para kazanmak için ilginç fikirler gerekmektedir.

Şimdi sizlere çok değerli olduğuna inandığım bir yazı yazmaya çalışacağım.

Ancak bu yazıya geçmeden önce sizlere şöyle bir bilgi aktarmak istiyorum. Para kazanmak ile pek ilgili olmasa da beni derinden etkileyen bir sözdür bu.

Akıl vermek çok kolaydır, herkes verir. Herkesin size verecek iyi ya da kötü bir aklı, bir fikri vardır. Ve insanlar bunu hiç çekinmeden verirler. ANCAK ÖNEMLİ OLAN AKIL ALMAKTIR! Önemli gördüğünüz fikirlere, değer vermenizdir.

İnsanların birbirine verdiği en kolay şey, akıldır! İnsanlar akıl, fikir vermeye bayılır! (Şöyle arkanıza yaslanıp, bir düşünün. Gerçekten de öyle olduğunu anlayacaksınız. Anneniz, babanız, arkadaşınız, ablanız, abiniz, amcanız, dayınız, komşunuz, ebeniz, dedeniz, kapıcınız, yoldan geçen amcalar, teyzeler… Di mi?)

Para kazanmak için ilginç fikirler derken neyi kastediyorsunuz?

Para kazanmak için gerçekten de insanların ilginç fikirlere ihtiyacı bulunmaktadır. Sıradan olanı yaparsanız, sıradan bir şekilde yaşarsınız. Farklı olanı yaparsanız, farklı yaşarsınız. Hayatınız çok daha güzel yerlere gidebilir.

Para kazanmak için tek yapmanız gereken kendinize yatırım yapmaktır. Bunun için illa bir üniversite bitirmek durumunda değilsiniz. İlginizi çeken her ne varsa, o konuda uzmanlaşacak kadar kendinize vakit ayırın lütfen… Bu konuda internetten belgeseller izleyin! İnternette her konu ile ilgili youtube’da belgesel bulunmaktadır. Türkçe belgeseller de bulunmaktadır, yabancılar da.

Kitaplar okuyun! O konuya o kadar hakim olun ki, o konunun profesörü ile oturup konuştuğunuzda, “vay be!” desin. Yalnız sadece şunu yapmayın, okuduğunuz kitabın fikirlerine körü körüne bağlanmayın. Okumanın en değerli kısmı, yorumlama kısmıdır. Fikirlere hem olumlu yaklaşın, hem de olumsuz yaklaşın. O konuda okuduğunuz diğer kaynaklardan analiz ve sentezler yapın.

“Nasıl kitap okumak gerekir?” sorusuna da bu arada cevap vermiş olduk.

Şu an ülkemizde kitap okumamak çok sıradan bir davranıştır. Sıradışı olmak istiyorsanız kitap okuyun! Belgesel izleyin.

Kitap zekâyı kibarlaştırır…

Para kazanmak için ilginç fikirler arayan herkes, ilgi alanındaki konuda araştırma yaptığı zaman, o sektördeki boşluğu yakalayacaklardır ve kendilerini daha da iyi geliştirme fırsatı bulacaklardır.

İlginç iş fikirleri

Bundan sonra ise yapmanız gereken tek şey, ilgili firmalara gidip, ben bu konuda size şu kadar değer katacağıma inanıyorum. Sizin bana şu yüzden ihtiyacınız var deyin.

Bu yaklaşım sıra dışı bir yaklaşım olduğu için, insanlar şok olacaklardır. Ardından sizin anlattıklarınızı dinlemeye başlayacaklardır.

İşin özü aslında biraz da şuna geliyor, ülkemizdeki Ar-Ge sorununa kendinizi geliştirerek cevap verin. Mesela ilgilendiğiniz sektörde nanoteknolji uygulamaları ile ilgili araştırmalar yapın ve okuyun! Okuyarak kendinize yatırım yapın. İlk önce nanoteknolojiyi anlayın sonrası zaten kendiliğinden gelecektir. Nanoteknoloji ile para kazanmak konusunu araştırın. Anlatırken çok rahat edeceksiniz.

Lütfen dediklerimizi dikkate alın, her gün kendinizi geliştirmek adına adımlar atın.

Son olarak makalemizde ne dediğimizi tekrar özetlemek gerekirse;

 • Para kazanmak için ilginç fikir arıyorsanız kendinize bakın.
 • Kendinize yatırım yapın.
 • Nanoteknolojiyi inceleyin.
 • Kitap okuyun! Kitap okuyun! Kitap okuyun!

“Para kazanmak için ilginç fikirler” ve sıradışı para kazanma teknikleri hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım sizler için faydalı olur.

Bunun günlük yaşantınızı da keyifli hale getireceğini göreceksiniz…

Herkese şimdiden başarılar…

Yazı Yazarak Para Kazanmak

“YAZI YAZARAK PARA KAZANMAK” konusunu burada anlatıyoruz…

Buradaki okuyacağınız 1 sayfalık yazı, belki de hayatınızı değiştirecek. Bu tek bir sayfadan bile öğrendiklerinize inanamayacaksınız!

Her canınız sıkıldığında ya da her gün yarım saatinizi ayırarak, gerçekten nasıl para kazanıldığını bu yazımızda öğreneceksiniz.

Yazı yazarak para kazanmak isteyenler için

Bu işi gerçekten herkes yapabilir. Okuma ve yazması olan herkes yapabilir.

Bu sistem ile para kazanmaya başlayacakların dualarını alacak olmak da ayrı bir güzellik olacak.

Aylık en az 1000$ – 2000$ kazanmak istiyorum diyenler!

Bu sistem Google tarafından desteklenen bir sistemdir.

Güzel bir şekilde; Türkçe dil bilgisi kurallarına da riayet ederseniz, mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.

Bu iş, yatarak para kazanma yolu değildir ve olmayacaktır da. Sadece internetten para kazanma yoludur.

Ve bu sistem internetten çalışarak para kazanma yöntemidir.

Yazı yazmayı bıraksanız bile gelirinize her ay kavuşacaksınız. Yazı yazmayı bıraktıktan sonra da uzun uzun süreler bu miktarları kazanmaya devam edeceksiniz.

Çalışacaksınız ve kazanacaksınız. Çalışacak ve üreteceksiniz! Çalışmadan kimseye para yok!

Hilesiz hurdasız!

Her hangi bir satış yapmadan

Sadece günlük olarak yarım saatinizi ayırarak.

Yazı yazarak internetten paraBir de bunu günlük sabah 8:00 – akşam 17:00 şeklinde yaptığınız anda, kazanacağınız para aylık olarak ortalama 3000-4000$ civarında olacaktır.

Ben üniversitede öğrenciyim. Bu işlere, bu kadar vakit ayıramıyorum ancak bu şekilde kazandığım toplam paranın miktarını size aktarayım: Yaklaşık 23316 TL

Şu an e-ticaret ile de uğraşmaktayım ve 302169 TL (302 bin lira) kazanmış bulunmaktayım. Bu paranın çok büyük bir kısmı da son 3 yıldadır.

Ben bu size anlatacağım sistemle şu anda aylık 1000 TL‘ye yakın kazanmaktayım.

Ben bu kazanç yöntemine o kadar inanıyorum ki, bu kazanç sistemini bir kitap haline getirdim.

Bu “Yazı Yazarak Para Kazanma Paketi”nin içerisinde;

– Size ait bir www.sizinsectiginizisim.com şeklinde bir adresiniz. Bir siteniz olacak ve ona yazı yazarak kazanacaksınız.

– Sınırsız bir hostunuz.

– Sınırsız destek hattınız.

… ve tüm taktikler olacaktır.

Bu sistemi öğrenmeniz, hayatınızın projesi olacak!

= = =

Ödemenizi yaptıktan sonra tüm ayrıntılar e-mail yolu ile size gönderilecektir ve telefon ile yapmanız gerekenler anlatılacaktır.

Bu parayı kazanmanın mantığı nedir, onu da detayları ile anlatacağız.

Her hangi bir ürün satışı ya da pazarlama söz konusu değildir.

Tüm sistem size kurulu olarak verilecektir.

Bilgisayar ile para kazanmakSistem hemen aktif olacaktır.

Sistem Google destekli olduğu için ödemelerinizi tamamen dolar olarak alacaksınız.

Siz hangi konuda yazı yazabilirsiniz, sadece bunu belirlemeniz gerekmektedir.

Ev hanımları için özellikle harika bir imkan olacaktır. bu işi interneti olan herkes yapabilmektedir.

Sadece bilgisayarda; MSN’de ya da Facebook’ta nasıl yazışıyorsanız onu yapmak kadar kolay bir iştir bu.

Bu konudaki sorularınızı bize sorabilirsiniz.

= = =

Sadece, her hangi bir konuda yazı yazmanız gerekecektir!

Eğer her hangi bir konu bulamazsanız, biz size ne hakkında yazmanız gerektiğini ve nasıl yazmanız gerektiğini de bulacağız.

Eğer sizin belirlediğiniz bir konu olursa, kolay yazı yazma şansınız daha da yüksek olacaktır.

Bu işe ilk müracaat edenlerden olursanız, hemen aklımızdaki en kazançlı bir kaç fikri alacak kişi olursunuz. 

Her kişiye farklı farklı konular verilecektir. böylelikle kazançlarımız daha da yüksek olacaktır.

Eğer ekstradan ingilizce, rusça, ispanyolca, çince gibi diller biliyorsunuz. bunlar size ekstradan bir çok kazanç sağlayacaktır.

Bir dükkan açmak için onlarca yüzlerce milyarın harcandığını düşünürsek, burada istenen 10 milyarlık rakamın pek de fazla olmadığını göreceksiniz. Hatta bir fabrika açmak için 500 bin TL’nin üzerinde rakamlar telaffuz edilmektedir.

Bu işi; ev hanımları, yeni üniversite mezunları, emekliler yapabileceği gibi normal mesaili olarak çalışanlara da şiddetle öneriyoruz. bu işi ek iş olarak günde yarım saatlerini ayırarak çok rahat yapabilirler. Hatta sıkı bir çalışma prensibine sahip olan, mesaili çalışan arkadaşlarımızın bu işi çok çok daha rahat yaparak; çok daha fazla gelir kazanacaklardır. işlerini bile bırakabilirler.

Bilgisayar yazıİş arayan üniversite mezunlarına da kesinlikle bu işi öneriyoruz. Measili bir iş aramayı bile bırakacaklardır. Mesaili bir iş bulmayın demiyoruz tabii ki ama o işinize ek olarak aylık da buradan 1-2 bin lira gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Bir süre çalışıp sonrasında çalışmadan.

Sistemin mantığını anlattıktan sonra, farklı siteler de açabilirsiniz. Bu konuda da yardımcı olacağız.

Aynı kurulumları sizin için yapacağız.

Tek bir konuda özelleşmemiz gerekmektedir.

İşe yarayacaksınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Şu an “İleride her şey internetten yapılacak, internet çağı olacak…” denilen zamandayız. Ve bunu da biz iyi değerlendiriyoruz. Lütfen siz de bu fırsatlardan yararlanınız.

Bu sayfada bu fırsatı değerlendiren kişilerin gelirlerini paylaşacağız. Her ay ne kadar kazandıklarını da sizlere buradan aktaracağız.

Kazançlar bir yükselme trendi izleyecek.

– Bu iş yazı yazarak internetten para kazanmak olarak geçiyor. Peki bu işi yapabilmek için çok iyi derecede bilgisayar bilmemiz gerekiyor mu?

Hayır tabii ki de. MSN’de ya da Facebook’ta yazı yazabilecek kadar bilgisayar bilmeniz yeterli olacaktır.

– Aylık olarak bu parayı kazanmak için sürekli çalışacak mıyım internetten?

Bu parayı kazanmanız için sürekli olarak çalışmanıza gerek yoktur. Ancak ilk 2 – 3 ay çok ciddi bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

– Madem bu kadar iyi, siz neden bu işi yapmıyorsunuz?

Ben şu an e-ticaret işi ile uğraşmaktayım. Daha büyük ülke çapında bir projemi hayata geçirmeye çalışmaktayım. Bu iş ile de şu an için hobi olarak ilgilenmekteyim, yani ben de bu işi yapmaktayım ve hiçbir şey yapmadan aylık olarak yaklaşık 1000 TL civarında kazanmaktayım. Ayrıca halen internetten yaptığım işler dolayısıyla aylık gelirim 6000-7000 TL arasındadır. Ama elimde böyle bir kazanç yolunun formülü olduğu için sadece bu yolla bile aylık olarak 4000 – 5000 $ kazanabileceğimi biliyorum. Bunu sizler de göreceksiniz.

– Bu işi tamamen anlasam bile yapamamam mümkün mü?

Bu işi tam anlamıyla anlamak hiçte zor değil. Bunu zaten göreceksiniz. Ama bu iş yatarak para kazanma yöntemi değildir. Yani 2-3 ay sistemli ve düzenli olarak basit yazılar yazmak gerekmektedir. Dolayısıyla da çalışmak!

– Ben sistemi kabaca anladım ama biraz düşünmek istiyorum?

Tabii ki düşünebilirsiniz. Hatta sizin tam olarak anlamadığınız yerler varsa, eşiniz dostunuz arkadaşlarınıza da sorunuz. Yakınlarınızla bu konuyu kesinlikle istişare ediniz. Onlarla beraber daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

= = =

Yaptığınız birikimin, böyle bir yatırıma dönüştüğüne inanamayacaksınız!

Lütfen bu parayı denkleştirip bu sistemi öğrenmeye bakınız. Hayatınızın işi olabilir!

Sistemin ayrıntılarını öğrendikten sonra, bu ücreti çıkarmanız çok kolay olacaktır.

Kredi kartı ile ya da banka havalesi ya da posta hesabı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Telefon ile destek hattını kullanabilirsiniz.

Banka hesabı ya da posta hesabı ile ödemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kredi kartınız ile 10000 TL (10 bin TL) ödemek için alttaki “Şimdi Satın Alın” düğmesine tıklayınız.

“Yazı yazarak para kazanmak” setini almak için detaylı soru formu!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon

Yazınız için belirlediğiniz konu veya sektör

İletmek istediğiniz mesaj ya da sormak istedikleriniz?

Mail ile sorularınızı sormak için: kazancseti@parakazanmak.org

Aşağıdaki form ile de sayfamıza yorum yazabilirsiniz. Sorularınız cevaplandırılacaktır.

NOT: Para veren herkesle çalışma zorunluluğumuz yoktur. Çalışmak istemediğimiz kişilerin parasını iade etme hakkımız vardır.

Para kazanmak için ne yapabilirim

Para Kazanmak için Ne Yapabilirim

Para kazanmak için ne yapabilirim, cümlesi genelde para kazanmaya ihtiyacı olanlar tarafından; paraya ihtiyaçları olduğu zaman yapılan bir aramadır.

“Para kazanmak için ne yapabilirim?” sorusunun en doğru ve değişmez cevabı kesinlikle “çalışmak”tır… Ama ne için çalışmak? Bu kavramın, bu kısmı çok önemlidir.

Para kazanmak için yapılacak işler nelerdir?

Bu sorunun cevabını da vermeye çalışacak olursak eğer; bir yerde işçi olarak maaşla çalışabiliriz, bir kurumda belli bir maaş ile memur olarak çalışabiliriz ya da kendi işimizi kurarak, işimizin patronu olabiliriz…

Para kazanmak için ne yapabilirim

Tabii ki herkes için en cazip olarak gelen iş ise kendi işinin patronu olma fikridir. (Tabii ki bunda da haksız sayılmayız çünkü bize televizyonlarda gösterildiğine göre, kendi işini yapan herkes, takım elbiseleri çeker altına ve çalışanlara emirler yağdırarak iş yerine gelir, işleri düzene sokar ve tekrar oradan ayrılır.)

Para kazanmak için yapılan bu işler, (kendi işini kurmak hariç) klasikleşmiş, toplum tarafından benimsenen ve insanlarımıza benimsetilmeye çalışılan; “garanti iş” şeklinde tabir edilen, garanti işin olsun mantığıyla yapılan işlerdir…

Bir de bu klasikleşmiş, klişe işlerin yanında para kazandıran işler olarak bakıldığı zaman aklımıza ilk olarak; “evden para kazanmak, internetten para kazanmak, vb.” işler gelmektedir.

Bunlar da daha çok;kendine rahat bir iş ortamı sağlamak isteyen kişiler ya da ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları tarafından tercih edilmektedir…

Para kazanmak için bir çok şey yapılabilir aslında ancak bunlar için biraz kafa yormak gerekmektedir. Biz birkaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yurtdışından ürün getirip, ülkemizde satma konusu da araştırılabilinir… Çünkü şu aşamada e-ticaret sitelerinin, ziyaretçi ve alışveriş oranlarında ciddi bir artış görülmektedir.

Bu konuda sitemiz de size yardımcı olabilir.

Özel teşvik kredileri var, hibeler var bu konularda araştırmalar yapılabilir…

Para kazanmak için ne yapabilirim, diye düşünürken; tüketimi hızlı ve fazla olan ürünleri düşünmelisiniz…

İnternet, size para kazanmak için çok güzel fırsatlar sunuyor aslında..

Para kazanmak için yapılabilecek birkaç işi tekrarlamamız gerekirse eğer:

 • Yeni ürünler ile bir e-ticaret sitesi açmak (Tüketim hızı fazla olan, hızlı tüketilen ürünler seçilmeli)
 • Farklı ürünler ile bir e-ticaret sitesi açılabilir (Mesela sadece sizin yaptığınız el işi ürünlerin olduğu bir site)
 • Yeni iş kurmak için teşvik kredileri ve hibeler araştırılmalı

Para kazanmak için ne yapabilirim, sorusuna cevap arayanlar için iyi bir makale olmuştur umarız.

Bu konudaki sorularınız ya da yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Para kazanmanın kolay yolları

Para Kazanmanın Kolay Yolları

Para kazanmanın kolay yolları, herkes tarafından hayatında en az bir kez aranmış bir kelime grubudur…

Herkes; paranın gücüne ve itibarına, hayatının bir safhasında rastlamıştır… Bu duruma isyan edenler ise, bu işin kolayını araştırmanın yolunu seçmişlerdir… Para kazanmak için kolay yollar nedir, insanlar nasıl oluyor da bu kadar kolay para kazanıyor, para kazanmak için en iyi yol nedir, vs…

Para kazanmanın kolay yolları

Bu araştırmaların sonucu, genelde hüsran ile sonuçlanmıştır. Çünkü para kazanmanın kolay yolları diye bir şey yoktur

Bir doktor için genelde şu ifade kullanılır; “2 dakika muayene etti 200 lirayı cebe indirdi.”

Ama bu asla göründüğü gibi değildir. Para kazanmanın kolay yolu bu gibi gözükürken, aslında o doktorun alt yapısında 10-20 yıllık bir birikim yatmaktadır…

Para kazananın kolay yolları için söylenecek tek söz var: Çalışmak

Ancak herkesin çalışma kavramı farklıdır, birisi günde 8 saat için çok derken başka birisi günde 4 saate fazla der…

Onun için para kazanmanın en garanti yolu olarak “Çalışmak” kelimesini benimsemek en doğrusu olacaktır…

 • Para kazanmanın kolay yolları diye bir şey bulunmamaktadır.
 • Para kazanmak için en kolay yol, çalışmaktır.
 • Para kazanmak için lütfen çalışın.
 • Çalışın.

Para kazanmanın kolay yolları diye bir şey bilen var mı?

Eğer kolay bir yolu varsa, lütfen bize de bildirin, biz de yazımızı güncelleyelim. Böyle bir şey yok… Sadece çok çalışarak nasıl para kazanılır, böyle bir soru sorulabilir. Cevabına da doğru yerde, doğru zamanda ve sevdiğiniz işi yaparak olarak cevaplanabilir. O zaman burada başka bir soru karşımıza çıkıyor: “Benim için doğru iş hangisi?“, “Ben hangi işi yaparak mutlu olurum?“…

Bu sorularına cevabını vermek için de birkaç unsuru göz önünde bulundurunuz:

 1. Her gün sabah işe giderken mutlu muyum?
 2. İşimi yaparken mutlu muyum?
 3. Sabah kalkarken bir heyecan duyuyor muyum? (Biliyorsunuz ki heyecanlı işler, uyku bile uyutmazlar.)

Para kazanmanın kolay yolunu arayacağınıza, çalışmak için kolay yolları arayınız lütfen!

Para Kazanmak İstermisiniz?

Para Kazanmak İstermisiniz? Bu soru genelde iş verenler tarafından, bir ilanın başlığı olarak görülür…

Para kazanmak ister misiniz? sözünü bir gazetede, bir dergide, bir sarı ilanlar sayfasında, insan kaynakları sayfalarında ya da internette bir iş ilanı olarak görebilirsiniz…

Para kazanmak için neler yapmalıyım? Sorusuna yanıt arayanlar için bu tarz ilanlar gayet ilgi çekicidir ve sorularına cevap niteliğinde de olabilir…

Ancak bu tarz iş ilanlarını incelerken lütfen, güvenliği konusunda emin olduğunuz işler için incelemeler yapalım…

“Para kazanmak ister misiniz? sorusu iş arayanların, çabalarına yanıt verebilecek bir cümle olarak gözükse de; kişileri gerçek olmayan vaatlerle kandırmak isteyen dolandırıcıların da kullanabileceği bir söz olabilir…

Bu yüzden, “Para kazanmak için neler yapmalıyım?” derken kendinizi yanlış yerlerde bulmayın…

NOT: “Para kazanmak istermisiniz?” olarak değil “Para kazanmak ister misiniz?” olarak yazılır. Yani “mi” soru eki ayrı olarak yazılır (:

Para Kazanmak İstiyorum

“Para Kazanmak İstiyorum” cümlesini maddi olarak durumu iyi olmayan kişilerden sıkça duyarız…

Bunun aramasını internette yapan kişiler ise genelde, “İnternette para kazanmak istiyorum” anlamında bu aramayı yapmaktadırlar…

Bu aramalar sonucunda bulduğunuz siteleri araştırarak bir sürü para kazanma yolunu öğrenebilirsiniz…

Bazılarını belki daha önceden duymuşsunuzdur, bazılarını da ilk defa “Yeni kazanç yolları” olarak incelemiş olabilirsiniz…

Bizim size tavsiyemiz kesinlikle şu yönde olmaktadır…

“Sakın internetten para kazanma kitaplarına inanmayın!”

İnternette para kazanmak isteyenlerin sırrı bu kitapta gibi saçma sapan kitaplara asla inanmayın…

İnternette para kazanma kitapları doğru mu? Para kazanmak istiyorum ancak neye inanmalıyım?

Para kazanmak istiyorum ve paramı da saçma sapan şeylere kaptırmak istemiyorum diyorsanız, sitemizdeki tüm bölümleri lütfen detaylı olarak inceleyiniz…

Para kazanmak isterken lütfen, hayal kırıklığına uğramayın; bunun için de güzel bir inceleme yapın ve aklınıza takılan soruları bu siteden sorabilirsiniz…

Para kazanmak istiyorum diyenler farklı farklı mecralara savrulurken, lütfen gireceğiniz ek işlerde mantık arayınız…

Cepten Facebook

Facebook’tan Para Kazanma

Facebook'tan para kazanma yollarıFacebook’tan para kazanma konusu son zamanlarda sıkça gündeme gelmektedir… “Facebook’ta çok fazla vakit geçiriyorum dolayısıyla para kazanmak da istiyorum.”, “Facebook’taki vaktimi para kazanarak geçirmek istiyorum.” Diyenlerin işine yarayacak bir makale. Detaylı olarak incelemenizi öneririz.

Facebook ve onun sahibi Mark Zuckerberg de zaten, bu buluşları ile inanılmaz paralar kazanıyor. Neredeyse 10 yıl öncesinde ortalarda dahi olmayan bir site ile, 10 yıl sonrasının multi milyarderi olan bir kurum ve şahıs.

Son günlerde de Whatsapp’ı 19 milyar dolar gibi astronomik bir rakama satın alan Facebook, ilk çıktığında sahip olduğu genç kitleyi yavaş yavaş kaybediyordu. Facebook’un üye sayısı her geçen gün artmasına karşın, yaş ortalaması da hızla yükselmektedir. Yani Facebook’a yeni genç üyeler katılmamaktadır ya da genç üyeler hesaplarını dondurmaktadırlar. Bu hamlesi ile bir sürü genç kullanıcıyı da tekrardan bünyesine katmış oldu Facebook.

Cepten Facebook

Bir diğer önemli bilgi de Facebook kullanıcılarının %50’den fazlası artık, bağlantılarını cep telefonları üzerinden yapıyor. Yani artık cep telefonları ile de yeni pazarlama metodları geliştirilebilir.

Peki neden genç ziyaretçi isteniyor?

Çünkü onların geri bildirimleri ve interaktif yorumları ile siteler daha da ilgi çekici bir hale geliyor. Artık ebeveynlerin de Face hesabı açmasından kaynaklanan problemler dolayısıyla da, çocuklar her paylaşımı istediği gibi yapamıyor ve bu da face hesaplarını kapatmalarına neden oluyor.

Neden bu kadar üyelerden bahsettik peki?

Çünkü her bir Facebook üyeliği, Facebook sitesine yaklaşık olarak 45-50$ arasında para kazandırıyor.

Peki Facebook bu işten nasıl para kazanıyor?

Facebook’u olan herkes o kadar iyi bilir ki, ekranın sağ tarafında sürekli olarak reklamlar görünmektedir. Firmalar buralarda görünebilmek için Facebook’a sürekli olarak para ödemektedirler. Yani sizin gördüğünüz her reklam, Facebook’a bir para kazanma sağlamaktadır.

Facebook ve para ikilisi konusunda, belki araştırarak belki de kulaktan dolma olarak, çeşitli bilgiler duyup öğrendiniz…

Biz, “Facebook’tan para kazanmak mümkün müdür?” sorusuna, “EVET” diye cevap verenlerdeniz…

Facebook’tan para kazanma yolları nelerdir?

Bu konudaki bildiklerimizi, bu sayfamızda paylaşacağız ve sürekli güncelleyeceğiz…

İlk olarak şunu söyleyerek başlamak istiyoruz;

 • Facebook’ta en kolay para kazanma yolu; bir hayran sayfası sahibi olmanızdır…
  Eğer bir hayran sayfanız varsa, firma web sitelerinin ya da firma facebook sayfalarının reklamlarını alarak; hayran sayfanızdan günlük olarak sadece tek bir paylaşıma, 30-40 lira para kazanmanız mümkün olmaktadır.
 • Eğer bir firmanız varsa, Facebook’a reklam vererek satışlarınızı artırarak para kazanabilirsiniz.

Facebook’ta para kazanmak için hangi tarzda sayfalar açmalıyım?

Genel bir çaba ve uğraş gerektireceği için, sevdiğiniz bir işi, hobiniz ile ilgili bir işi ya da yeteneğinizin olduğunu düşündüğünüz işi (yani her gün vakit ayırabileceğiniz bir sayfa) yapmanızı öneririz. Dolayısıyla bunlarla ilgili bir hayran sayfası açabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse eğer:

 1. Moda ile ilgili hayran sayfaları
 2. Araçlar ya da otomobiller ile ilgili hayran sayfaları
 3. Astronomi ile ilgili sayfalar
 4. Nanoteknoloji ile ilgili sayfalar
 5. Yemek tarifleri için hayran sayfaları
 6. Dikiş nakış için hayran sayfaları
 7. Bebek kıyafetleri için hayran sayfaları
 8. Gelinlik ile ilgili Facebook hayran sayfaları

oluştururak para kazanabilirsiniz Facebook’tan.

Diğer yollar da sitemizle beraber güncellenecektir…