Yazı Yazarak Para Kazanmak

“YAZI YAZARAK PARA KAZANMAK” konusunu burada anlatıyoruz…

Buradaki okuyacağınız 1 sayfalık yazı, belki de hayatınızı değiştirecek. Bu tek bir sayfadan bile öğrendiklerinize inanamayacaksınız!

Her canınız sıkıldığında ya da her gün yarım saatinizi ayırarak, gerçekten nasıl para kazanıldığını bu yazımızda öğreneceksiniz.

Yazı yazarak para kazanmak isteyenler için

Bu işi gerçekten herkes yapabilir. Okuma ve yazması olan herkes yapabilir.

Bu sistem ile para kazanmaya başlayacakların dualarını alacak olmak da ayrı bir güzellik olacak.

Aylık en az 1000$ – 2000$ kazanmak istiyorum diyenler!

Bu sistem Google tarafından desteklenen bir sistemdir.

Güzel bir şekilde; Türkçe dil bilgisi kurallarına da riayet ederseniz, mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.

Bu iş, yatarak para kazanma yolu değildir ve olmayacaktır da. Sadece internetten para kazanma yoludur.

Ve bu sistem internetten çalışarak para kazanma yöntemidir.

Yazı yazmayı bıraksanız bile gelirinize her ay kavuşacaksınız. Yazı yazmayı bıraktıktan sonra da uzun uzun süreler bu miktarları kazanmaya devam edeceksiniz.

Çalışacaksınız ve kazanacaksınız. Çalışacak ve üreteceksiniz! Çalışmadan kimseye para yok!

Hilesiz hurdasız!

Her hangi bir satış yapmadan

Sadece günlük olarak yarım saatinizi ayırarak.

Yazı yazarak internetten paraBir de bunu günlük sabah 8:00 – akşam 17:00 şeklinde yaptığınız anda, kazanacağınız para aylık olarak ortalama 3000-4000$ civarında olacaktır.

Ben üniversitede öğrenciyim. Bu işlere, bu kadar vakit ayıramıyorum ancak bu şekilde kazandığım toplam paranın miktarını size aktarayım: Yaklaşık 23316 TL

Şu an e-ticaret ile de uğraşmaktayım ve 302169 TL (302 bin lira) kazanmış bulunmaktayım. Bu paranın çok büyük bir kısmı da son 3 yıldadır.

Ben bu size anlatacağım sistemle şu anda aylık 1000 TL‘ye yakın kazanmaktayım.

Ben bu kazanç yöntemine o kadar inanıyorum ki, bu kazanç sistemini bir kitap haline getirdim.

Bu “Yazı Yazarak Para Kazanma Paketi”nin içerisinde;

– Size ait bir www.sizinsectiginizisim.com şeklinde bir adresiniz. Bir siteniz olacak ve ona yazı yazarak kazanacaksınız.

– Sınırsız bir hostunuz.

– Sınırsız destek hattınız.

… ve tüm taktikler olacaktır.

Bu sistemi öğrenmeniz, hayatınızın projesi olacak!

= = =

Ödemenizi yaptıktan sonra tüm ayrıntılar e-mail yolu ile size gönderilecektir ve telefon ile yapmanız gerekenler anlatılacaktır.

Bu parayı kazanmanın mantığı nedir, onu da detayları ile anlatacağız.

Her hangi bir ürün satışı ya da pazarlama söz konusu değildir.

Tüm sistem size kurulu olarak verilecektir.

Bilgisayar ile para kazanmakSistem hemen aktif olacaktır.

Sistem Google destekli olduğu için ödemelerinizi tamamen dolar olarak alacaksınız.

Siz hangi konuda yazı yazabilirsiniz, sadece bunu belirlemeniz gerekmektedir.

Ev hanımları için özellikle harika bir imkan olacaktır. bu işi interneti olan herkes yapabilmektedir.

Sadece bilgisayarda; MSN’de ya da Facebook’ta nasıl yazışıyorsanız onu yapmak kadar kolay bir iştir bu.

Bu konudaki sorularınızı bize sorabilirsiniz.

= = =

Sadece, her hangi bir konuda yazı yazmanız gerekecektir!

Eğer her hangi bir konu bulamazsanız, biz size ne hakkında yazmanız gerektiğini ve nasıl yazmanız gerektiğini de bulacağız.

Eğer sizin belirlediğiniz bir konu olursa, kolay yazı yazma şansınız daha da yüksek olacaktır.

Bu işe ilk müracaat edenlerden olursanız, hemen aklımızdaki en kazançlı bir kaç fikri alacak kişi olursunuz. 

Her kişiye farklı farklı konular verilecektir. böylelikle kazançlarımız daha da yüksek olacaktır.

Eğer ekstradan ingilizce, rusça, ispanyolca, çince gibi diller biliyorsunuz. bunlar size ekstradan bir çok kazanç sağlayacaktır.

Bir dükkan açmak için onlarca yüzlerce milyarın harcandığını düşünürsek, burada istenen 10 milyarlık rakamın pek de fazla olmadığını göreceksiniz. Hatta bir fabrika açmak için 500 bin TL’nin üzerinde rakamlar telaffuz edilmektedir.

Bu işi; ev hanımları, yeni üniversite mezunları, emekliler yapabileceği gibi normal mesaili olarak çalışanlara da şiddetle öneriyoruz. bu işi ek iş olarak günde yarım saatlerini ayırarak çok rahat yapabilirler. Hatta sıkı bir çalışma prensibine sahip olan, mesaili çalışan arkadaşlarımızın bu işi çok çok daha rahat yaparak; çok daha fazla gelir kazanacaklardır. işlerini bile bırakabilirler.

Bilgisayar yazıİş arayan üniversite mezunlarına da kesinlikle bu işi öneriyoruz. Measili bir iş aramayı bile bırakacaklardır. Mesaili bir iş bulmayın demiyoruz tabii ki ama o işinize ek olarak aylık da buradan 1-2 bin lira gibi rakamlar kazanabilirsiniz. Bir süre çalışıp sonrasında çalışmadan.

Sistemin mantığını anlattıktan sonra, farklı siteler de açabilirsiniz. Bu konuda da yardımcı olacağız.

Aynı kurulumları sizin için yapacağız.

Tek bir konuda özelleşmemiz gerekmektedir.

İşe yarayacaksınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Şu an “İleride her şey internetten yapılacak, internet çağı olacak…” denilen zamandayız. Ve bunu da biz iyi değerlendiriyoruz. Lütfen siz de bu fırsatlardan yararlanınız.

Bu sayfada bu fırsatı değerlendiren kişilerin gelirlerini paylaşacağız. Her ay ne kadar kazandıklarını da sizlere buradan aktaracağız.

Kazançlar bir yükselme trendi izleyecek.

– Bu iş yazı yazarak internetten para kazanmak olarak geçiyor. Peki bu işi yapabilmek için çok iyi derecede bilgisayar bilmemiz gerekiyor mu?

Hayır tabii ki de. MSN’de ya da Facebook’ta yazı yazabilecek kadar bilgisayar bilmeniz yeterli olacaktır.

– Aylık olarak bu parayı kazanmak için sürekli çalışacak mıyım internetten?

Bu parayı kazanmanız için sürekli olarak çalışmanıza gerek yoktur. Ancak ilk 2 – 3 ay çok ciddi bir çalışma yapmanız gerekmektedir.

– Madem bu kadar iyi, siz neden bu işi yapmıyorsunuz?

Ben şu an e-ticaret işi ile uğraşmaktayım. Daha büyük ülke çapında bir projemi hayata geçirmeye çalışmaktayım. Bu iş ile de şu an için hobi olarak ilgilenmekteyim, yani ben de bu işi yapmaktayım ve hiçbir şey yapmadan aylık olarak yaklaşık 1000 TL civarında kazanmaktayım. Ayrıca halen internetten yaptığım işler dolayısıyla aylık gelirim 6000-7000 TL arasındadır. Ama elimde böyle bir kazanç yolunun formülü olduğu için sadece bu yolla bile aylık olarak 4000 – 5000 $ kazanabileceğimi biliyorum. Bunu sizler de göreceksiniz.

– Bu işi tamamen anlasam bile yapamamam mümkün mü?

Bu işi tam anlamıyla anlamak hiçte zor değil. Bunu zaten göreceksiniz. Ama bu iş yatarak para kazanma yöntemi değildir. Yani 2-3 ay sistemli ve düzenli olarak basit yazılar yazmak gerekmektedir. Dolayısıyla da çalışmak!

– Ben sistemi kabaca anladım ama biraz düşünmek istiyorum?

Tabii ki düşünebilirsiniz. Hatta sizin tam olarak anlamadığınız yerler varsa, eşiniz dostunuz arkadaşlarınıza da sorunuz. Yakınlarınızla bu konuyu kesinlikle istişare ediniz. Onlarla beraber daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

= = =

Yaptığınız birikimin, böyle bir yatırıma dönüştüğüne inanamayacaksınız!

Lütfen bu parayı denkleştirip bu sistemi öğrenmeye bakınız. Hayatınızın işi olabilir!

Sistemin ayrıntılarını öğrendikten sonra, bu ücreti çıkarmanız çok kolay olacaktır.

Kredi kartı ile ya da banka havalesi ya da posta hesabı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Telefon ile destek hattını kullanabilirsiniz.

Banka hesabı ya da posta hesabı ile ödemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kredi kartınız ile 10000 TL (10 bin TL) ödemek için alttaki “Şimdi Satın Alın” düğmesine tıklayınız.

“Yazı yazarak para kazanmak” setini almak için detaylı soru formu!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon

Yazınız için belirlediğiniz konu veya sektör

İletmek istediğiniz mesaj ya da sormak istedikleriniz?

Mail ile sorularınızı sormak için: kazancseti@parakazanmak.org

Aşağıdaki form ile de sayfamıza yorum yazabilirsiniz. Sorularınız cevaplandırılacaktır.

NOT: Para veren herkesle çalışma zorunluluğumuz yoktur. Çalışmak istemediğimiz kişilerin parasını iade etme hakkımız vardır.

20 yorum bulunmaktadır “Yazı Yazarak Para Kazanmak

 1. bedriye

  tabiki para kazanmak istiyorum ama 10 000 tl yi kazandıgımızla ödersem tamm böyle yaparsanız çok kişi işe başlar . böyle bir yöntem ayarlarsanız bende varım .

  Yanıtla
 2. gülcan özmen

  ek gelire çok ihtiyacım var sizden yorum isyiyorum çok açil paraya ihtiyacım var ne yazmam gerktiğimi ve ne yapmam gerektiğimi bilirsem hemen başlarım

  Yanıtla
 3. Tunazade

  Ben 5 yıldır profosyonel Goodle adsense işletiyorum. Kazandığım para 1500 usd yi geçmez. Yazı yazarak para kazanmak hayal ürünüdür. Sadece bazı hilekar ürün satıcıları kullanıcı yorumu adı altında yazanlara cüzi para ödemektedir. Yok sivilce kremi yok sigara bıraktırıcı yok kilo verdirici ürün gibi..Lütfen kanmayınız. 10 bin tl ile aslanlar gibi gider pazarda hıyar satarım 3 ayda 20.000 ederim. Helal paradır hiç de gocunmam.vs.

  Yanıtla
 4. Tuna

  Ben 5 yıldır profosyonel Google adsense işletiyorum. Kazandığım para 1500 usd yi geçmez. Yazı yazarak para kazanmak hayal ürünüdür. Sadece bazı hilekar ürün satıcıları kullanıcı yorumu adı altında yazanlara cüzi para ödemektedir. Yok sivilce kremi yok sigara bıraktırıcı yok kilo verdirici ürün gibi.. Lütfen kanmayınız. 10 bin tl ile aslanlar gibi gider pazarda hıyar satarım 3 ayda 20.000 ederim. Helal paradır hiç de gocunmam.vs.

  Yanıtla
 5. fatma

  bence bu iş boş.insanlları kandırmaya çalışıyorlar.yasal bir iş mi bilinmiyor,garantisi var mı bilinmiyor.neyine güvenipte 10.000tl verecek ki insanlar bu işe.

  Yanıtla
 6. Özkan

  Ben verim admin sana 20 milyar sadece yanımda gez dolan..Ama sözleşmeli olacak..Ufak bir hatada iş out olursun..Bu örnekleme yeterlimi ? Senin bahsetmiş olduğun bu proje yumurta gibi..Yumurta görünüyo karşıdan ama çiğmi, yada pişmişmi kafa yoruyosun.. Eline aldığın zaman kanıtlayabiliyosun..Gel görki bizler dediğin işi elimize alamadıktan sonra ne garantisi olabilirki bu projenin ? yinede kolay gelsin başarılar dilerim projelerinizde..

  Yanıtla
 7. best

  sizin gelirinizin yüksekliği bu yüzden 10.000 tl si olan neden para kazanmak için böyle bir riske girsin. eğer bu kadar etkili bir sistem ise insanlara bir tane de olsa örnek verin ki ikna olsun. ama sakın şu kişi zengin oldu değil yöntem 1 deyip açıklayabilirsiniz

  Yanıtla
 8. ahmet

  mrb öncelikle yazı yazırak kim para kazanmak istemezki gel görelim ama bizim gibi gariban insanlar nerden bulsunlarki bence en mantıklısı kazançtan vermektir ayrıca bu on milyarı kaç ayda kazanabiliriz cevap bekliyoruz.tşk

  Yanıtla
 9. aziz

  10 000tl büyük para 100 kişide 1milyon tl üfff paraya bak netten kolay para kazanmanın yolu işte bu.

  Yanıtla
 10. Ali

  Yahu nereden bileceğiz dolandırılmadığımızı ?
  Kimse açıkça soramamış 😀 Kim okadar parayı reel olarak görüşmeden yatırır.

  Yanıtla
 11. muhammet

  Merhaba, mail göndermişsiniz tel de konuşalım diye fakat ben sizden yazılı bir kanıt veya sözleşme tarzı birşey istedim. Yoksa sizin bir fikriniz var diye on bin TL ödeyeceğimi mi sandınız? Mantıklı bir açıklama veya kanıt, sözleşme tarzı birşeyle gelirseniz konuşalım yoksa bu proje çuvallar

  Yanıtla
 12. Sabri

  Kim bu iş için 10 bin tl öder ki? Yani en azından ne iş bunu belirtin. diyelim on bin tl yi ödedik bu parayı kaç yılda geri alacağız? Kredi kartından on bin lira çektikten sonra minimum ödemesi bile kaç para haberiniz var mı sizin? Bu kadar yüksek bir meblağı kimse ödemez. Bence hiç bir iş fikri on bin tl etmez bu bile

  Yanıtla
 13. muhammet

  Benim 10 bin TL ödeyecek durumum var. mail adresime detayları gönderirseniz hemen ödemeyi yapıp başlayabilecek durumdayım. Bilgi bekliyorum.

  Yanıtla
 14. Mehmet Un

  10.000 TL den bahsediyosunuz, ha deyince verilecek miktarda bir para değil bu 10.000 TL. Sistemi bu kadar basit anlatıp da kimseden 10.000 TL beklemeyin derim ben 🙂

  Yanıtla
 15. zehra

  ben öğrenciyim işiniz aklıma yattı ama bir öğrenci olarak nasıl 10 milyar verebilirim ki orası hiçte mantıklı değil kazançtan vermek en mantıklısı olmalıydı

  Yanıtla
 16. admin Yazar

  Merhaba Sait Bey,

  Ayrıntılar web sitemizde yazılı daha fazla bilgiyi de bu konuda ciddi düşünen kişiler ile paylaşıyoruz.

  Ücretin peşin olmasının nedeni de, insanların para vermeden yaptığı işi çok umursamadığını biliyoruz. Para vermiş olmak, çalışmak için tetikleyici bir unsur olmaktadır.

  Ayrıca bu iş yatırım gerektiren bir iş. Çünkü aylık çok ciddi paralar kazanmak mümkün.

  Teşekkürler…

  Yanıtla
 17. sait

  web sitem, alan adım falan var iş hakkında tam bilgi almak istiyorum ve ödeme konusunda da kazandığım paradan vermek istiyorum. 10 milyar değil 15 milyar da veririm ama kazançtan vermek istiyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın